Koncerty

Borys Somerschaf na Walentynki w Enjoy Club&Bowling

Dodano: 9 lutego 2016, 19:42
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

Lokal Enjoy Club&Bowling (Al. Unii Lubelskiej 2) zaprasza w walentynkowy wieczór na wyjątkowy koncert Borysa Somerschafa utrzymany w romantycznej atmosferze. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 14 lutego, o godz. 19.

Borys Somerschaf to pochodzący z Rosji dyrygent, kompozytor, wokalista i aranżer. Edukację muzyczną rozpoczął w Rosji, koncertował na terenie całego ZSRR. W latach 90-tych ukończył Wydział Wychowania Muzycznego oraz Wydział Kompozycji Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie, gdzie mieszka od 1991 roku. Od 1999 roku Borys Somerschaf jest dyrygentem i kierownikiem artystycznym Męskiego Zespołu Wokalnego „Kairos”. Jest również autorem muzyki do wielu spektakli teatralnych, filmów dokumentalnych i seriali telewizyjnych. Laureat Nagrody Prezydenta Miasta Lublina „Za znaczące osiągnięcia w dziedzinie kultury i sztuki” oraz dwukrotny laureat "Nagrody Kulturalnej Marszałka Województwa Lubelskiego".

Walentynki. Marketingowa wydmuszka czy jednak piękny moment na zademonstrowanie własnych uczuć. My skłaniamy się ku tej drugiej opcji i dlatego 14.02 w niedzielę czeka na Was piękny koncert Borysa Somerschafa „Żegnajcie dawne wspomnienia!..." – zapraszają organizatorzy. W czasie koncertu usłyszymy romanse polskie oraz cygańskie i rosyjskie, a także ludowe piosenki ukraińskie.

Bilety do nabycia w cenie 90 zł. od pary. W ramach bilety: koncert, lampka wina oraz deska serów do degustacji.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna