Koncerty

Borys Somerschaf w Tamara Cafe

  Edytuj ten wpis
Dodano: 26 stycznia 2011, 12:58
Autor: oa

Borys Somerschaf wystąpi w Tamara Cafe  (Fot. materiały organizatora )
Borys Somerschaf wystąpi w Tamara Cafe (Fot. materiały organizatora )

W piątek (28 stycznia) o godzinie 19 w restauracji Tamara Cafe wystąpią Borys Somerschaf i Jakub Niedoborek. Wstęp na to wydarzenie kosztuje 20 złotych. W sobotę będzie można obejrzeć występy taneczne.

Borys Somerschaf wykonuje m.in. romanse pochodzące z połowy XIX wieku, a także z czasu XX-wiecznego międzywojnia. W repertuarze nastrojowych występów znajdują się m.in. Uchyl furtkę miła, Dwie gitary, Jamszczik, nie popędzaj koni.

Somerschaf jest od lat związany z lubelskim światem muzycznym. Przez lata prowadził zespół wokalny In Corpore. Obecnie kieruje męskim zespołem wokalnym Kairos. Artysta stworzył także muzykę do wielu spektakli teatralnych. Jego działa zabrzmiały podczas takich przedstawień jak: Ferdydurke, Do Piachu, czy Żabia Królowa.

W piątkowy wieczór z rosyjskim artysta zagra Jakub Niedoborek. Gitarzysta współpracuje m.in. z Rafałem Rozmusem i Joszko Brodą. Niedoborek występował także z orkiestrami filharmonii: Śląskiej, Lubelskiej i Świętokrzyskiej.

Jeśli komuś szczególnie spodoba się rosyjska muzyka, to warto zajrzeć do restauracji Tamara Cafe także w sobotę. - Zapraszamy na Wieczór Rosyjski. Tego dnia będzie można obejrzeć tańce w wykonaniu le Frou-Frou. Występ będzie nawiązywał m.in. do słynnego kazaczoka – mówi Witold Mazurkiewicz z Tamara Cafe. – W trakcie wieczoru będzie kilka występów, a w przerwach będzie odtwarzana muzyka rosyjska. Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 18. Wstęp na to wydarzenie jest wolny.

Adres: Tamara Cafe, Krakowskie Przedmieście 36.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna