Koncerty

Crustowo, międzynarodowo

  Edytuj ten wpis

Amerykański zespół punkowy Against Empire będzie gwiazdą kolejnego, poniedziałkowego (12.10) koncertu w Tekturze z cyklu D.I.Y. Gig.

Poza kapelą z Los Angeles wystąpią dwa polskie zespoły – Life Scars z Białej Podlaskiej i Birthday Party Band z Warszawy.

Dominującym stylem będzie crust – bardzo mocna i brudna dźwiękowo stylistyka będąca fuzją punka i thrash metalu. Jak to w cruście, zabrzmią bardzo radykalne, zaangażowane społeczno-politycznie teksty kontestujące globalizację, wojny, kapitalizm, system korporacyjny i zinstytucjonalizowaną religię.

Taki podgatunek punka uprawiają Against Empire i Life Scars – formacja z dwiema dziewczynami w składzie, w tym wokalistką.

Styl trzeciej grupy, Birthday Party Band, to akustyczno-elektryczna mieszanka rocka, punka i popu. Warszawianie mają w repertuarze zarówno spokojne, melancholijne utwory, jak i dynamiczne, wesołe piosenki.

Podczas koncertu w Przestrzeni Działań Twórczych "Tektura” będzie premierowo sprzedawana debiutancka kaseta Birthday Party Band.

Początek o godz. 20. Wstęp za 12 zł. Adres: Lublin, ul. Wieniawska 15A.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna