Koncerty

Dodekafonia Strachów Na Lachy

  Edytuj ten wpis

W sobotę (17.10) wieczorem w Graffiti będzie pewnie bardzo tłoczno. Jak zwykle na koncertach kapeli Krzysztofa "Grabaża” Grabowskiego.

Strachy Na Lachy przyjeżdżają do Lublina dość często – przynajmniej raz na rok – i zawsze jest tłok na widowni. Niezależnie od tego, czy występ jest w klubie Graffiti (tu najczęściej grają), czy np. w muszli koncertowej.

"Podchodzi mi ich klimat”, "Są boscy”, "Spoko kapela z zajefajną muzą”, "Ich piosenki odświeżają mnie mentalnie”, "Chodzimy całą załogą na nich od początku i jest super, więc nie zamierzmy tego zmieniać, a jak Grabaż to zmieni i przestanie przyjeżdżać, to będziemy jeździć za nim” – tak parę osób z tłumu słuchającego Grabaża i S-ki kilkanaście miesięcy temu w muszli odpowiedziało mi na pytanie, dlaczego przyszli na koncert.

Sądząc po tym, o czym ostatnio rozmawiają ludzie na innych koncertach i na imprezach, nie przemija miłość lublinian do tej Międzymiastówki Muzykującej, jak kapela lubi się nazywać. A zatem szykuje się oblężenie klubu Graffiti dziś wieczorem. Ci, którym uda się załapać na występ, usłyszą nie tylko dobrze znane kawałki z czterech dotychczasowych albumów, ale też numery z przygotowywanego na luty longplaya "Dodekafonia”.

Początek grania i śpiewania o godz. 21. Bilety – po 30 zł – do kupienia w klubie Graffiti (ul. Piłsudskiego 13) od godz. 17.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna