Koncerty

Festiwal Kody 2015: Weź udział w wykonaniu utworów Corneliusa Cardew

  Edytuj ten wpis
Dodano: 14 kwietnia 2015, 20:44
Autor: oprac. reda

Między 13 a 17 maja będzie trwał Festiwal Tradycji i Awangardy Muzycznej KODY. Oprócz uczestnictwa biernego – kupuję bilet i biorę udział w wydarzeniach – jest okazja na uczestnictwo czynne. Trwa jeszcze nabór osób zainteresowanych udziałem w wykonaniu ! utworów angielskiego kompozytora Corneliusa Cardew: "Schooltime Compositions”, "Tiger's Mind” i "Treatise”.

Festiwal KODY zainauguruje pierwsze w Polsce wykonanie dzieła Corneliusa Cardew "Schooltime Composition”. Premierowe wykonanie utworu, które miało miejsce w marcu 1968 roku, trwało 10 godzin.

W Lublinie dzieło, z udziałem profesjonalistów i amatorów powstanie pod dyrekcją Johna Tilburyego, wybitnego interpretatora muzyki współczesnej. Kompozycje "Tritease” i "Tiger's Mind” prezentowane będą 14 maja 2015.

Ośrodek Międzykulturowych Inicjatyw Twórczych "Rozdroża” szuka amatorów i profesjonalistów w każdym wieku (muzyków, śpiewaków, wokalistów, artystów sztuk wizualnych, tancerzy, aktorów oraz tych, komu sztuka nie jest obojętna). Próby zaplanowano między 7 a 12 maja w Lublinie.

Do końca tygodnia (niedziela 19 kwietnia) trzeba ze strony www.kody-festiwal.pl pobrać formularz i wysłać go na adres warsztaty@kody-festiwal.pl. Uwaga! Zgłoszenia są ważne tylko na podstawie wypełnionego formularza. Formularz trzeba zamieszczać w załączniku wiadomości.

Więcej informacji o utworach, kompozytorach i festiwalu na www.kody-festiwal.pl
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o: Lublin Festiwal Kody 2015
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna