Koncerty

Koncert Brojo odwołany

  Edytuj ten wpis
Dodano: 1 marca 2012, 10:01

 (MATERIAŁY ORGANIZATORA)
(MATERIAŁY ORGANIZATORA)

W niedzielę (4.03) pierwsza odsłona wspólnego projektu "Chatki Żaka” i Teatru Osterwy promującego spektakl "Na końcu łańcucha” opartego na "Tytusie Andronikusie” Szekspira.

O godz. 18 w "Chatce Żaka” (ul. Radziszewskiego 16) będzie można obejrzeć film "Tytus Andronikus” w reżyserii Julie Taylor. To słynna adaptacja najbardziej krwawej sztuki Szekspira. Wyrazista estetyka granicząca z kiczem wzmacnia siłę przekazu tego przesyconego groteskowym i czarnym humorem obrazu.

Z kolei w poniedziałek w "Chatce Żaka” (5 marca) o godz. 19 będzie można posłuchać zespołu Brojo (na zdjęciu). Ich muzyka to fuzja różnych stylów muzycznych – punkrocka, grunge'u, jazzu, country, hip-hopu i muzyki etnicznej. Zespół zagra m.in. materiał skomponowany z myślą o spektaklu "Na końcu łańcucha”. Po koncercie będzie można spotkać się z zespołem oraz twórcami spektaklu "Na końcu łańcucha”: Mateuszem Pakułą, autorem i Evą Rysową, reżyserką.

Bilety na film w cenie 10 zł do nabycia w kasie "Chatki Żaka”. Wstęp na koncert – wolny.(kp)

Ze względu na żałobę narodową poniedziałkowy koncert zespołu Brojo promujący prapremierę spektaklu "Na końcu łańcucha" oraz spotkanie z realizatorami spektaklu w ACK UMCS "Chatka Żaka" zostały odwołane
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna