Koncerty

Koncert Grażyny Łobaszewskiej w Kazimierzu Dolnym

Dodano: 29 lipca 2016, 09:20
Autor: Damian Drabik

fot. materiały organizatora
fot. materiały organizatora

W piątek, 29 lipca o godz. 20 w Kazimierskiej Synagodze (ul. Lubelska 4) wystąpi wokalistka Grażyna Łobaszewska z zespołem Ajagore. Koncert odbędzie się w ramach obchodów jubileuszu 40-lecia działania artystki.

- Jubileuszowy koncert w Kazimierskiej Synagodze to swoista wycieczka po wszystkich płytach artystki.

Z racji jego charakteru w repertuarze największe hity takie jak: „Czas nas uczy pogody”, „Brzydcy”, „Gdybyś” etc. Zabrzmią także nowe piosenki z ostatniej płyty „Przepływamy” - zachęcają organizatorzy.

Grażyna Łobaszewska to pochodząca z Gdańska wokalistka i kompozytorka. Debiutowała na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze w 1971. Na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu wystąpiła po raz pierwszy w 1974. Później śpiewała na tym festiwalu wielokrotnie. W 1976 zdobyła tam nagrodę dziennikarzy za „Nocny spacer”, w 1978 III nagrodę za „Zwierciadło czasu”, a w 1991 I nagrodę za „Wszystko co złe omija mnie”. Brała udział w festiwalach jazzowych w Kaliszu, Krakowie, Lublinie, Wrocławiu, a także za granicą, w Danii, Szwecji, Hiszpanii, RFN i Kuwejcie. Uczestniczyła w trasach koncertowych po USA i Francji. Na swoim koncie ma 13 albumów.

Bilety na koncert można kupić w Synagodze oraz w na internetowych platformach: Ebilet, Kupbilecik i Tixer.

Czytaj więcej o: Kazimierz Dolny koncert
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna