Koncerty

Koncert Kameralny w Filharmonii

Dodano: 13 lipca 2016, 15:11
Autor: Damian Drabik

fot. materiały organizatora
fot. materiały organizatora

Trwa Festiwal Spotkań Kultur - Caper Lublinensis. Z tej okazji w niedzielę, 17 lipca o godz. 16 w sali koncertowej Filharmonii Lubelskiej im. H. Wieniawskiego (ul. Curie-Skłodowskiej 5) odbędzie się koncert kameralny Aleksandry Skoczek-Zapały oraz Kazuko Tsuji.

Aleksandra Skoczek-Zapałą w 2006 r. ukończyła Akademię Muzyczną w Krakowie w klasie fletu prof. Kazimierza Moszyńskiego. Jako stypendystka programu Sokrates/ Erasmus studiowała w Staatliche Hochschule für Musik und Darstellende Kunst w Stuttgarcie, w klasie prof. Jean- Claude`a Gérard` a. Ukończyła Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne przy Akademii Muzycznej w Krakowie.

Urodzona w Hachinohe (Japonia). Edukację muzyczną rozpoczęła w wieku 4 lat. Uczęszczała do Yamaha Music School w Hachinohe i do TOHO GAKUEN School of Music w Sendai. Ukończyła studia na Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie fortepianu prof. Ewy Bukojemskiej a następnie studia podyplomowe, specjalizując się muzyce polskiej. Jest laureatką wielu konkursów w Japonii i Europie.

W programie: G. Fauré, C. Debussy, Ph. Gaubert, J. Massenet, E. Satie, H. Dutilleux, F. Poulenc. Słowo o muzyce przygotowała Ewa Kuszewska. Wstęp wolny.

Czytaj więcej o: Filharmonia Lubelska koncert
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna