Koncerty

Live act: The Complainer & The Complainers

  Edytuj ten wpis
Dodano: 21 listopada 2009, 13:22

Najnowsza, sobotnia (21.11) odsłona cyklu "Live Act/Dead Act” będzie miała wyjątkowo ciekawą obsadę. W Tekturze wystąpią TC & TCS.

Pojawienie się na afiszu skrótu TC & TCS czy też pełnej nazwy The Complainer & The Complainers to zapowiedź inteligentnej i intensywnej zabawy.

W sobotę w lubelskiej Tekturze Wasze głowy staną się przestrzeniami, przez które będą przemykać superszybkie pociągi muzycznych skojarzeń i w których zawirują karuzele nazwisk i nazw znanych i lubianych artystów.

Wasze kończyny poddadzą się tanecznym rytmom tak że ci, którym wydawało się, że nie przepadają za pewnymi stylami, okażą się ich najbardziej oddanymi zwolennikami.

Wasze oczy wyślą do mózgu sygnały, na które zareaguje on: "Nie do wiary!”.

Tak prawdopodobnie zadziała na Was swoim występem zespół prowadzony przez Wojtka Kucharczyka. The Complainer & The Complainers wykonują niezwykle barwną i bogatą muzykę, w której jest tyle samo znanego co nieznanego, cudzego co własnego, zastanego co nowego.

Z lubością penetrują dorobek innych artystów i nawiązują do ugruntowanych stylistyk, po to, żeby wywrócić je do góry nogami i przedstawić z buńczuczną deklaracją: "Tak to powinno brzmieć!”.

Ich koncerty to nie tylko wrażenia dźwiękowe. Artyści szaleją na scenie, zamieniają się instrumentami, rozwalają je, a wszystko oprawione jest odjazdowymi wizualizacjami.

To będzie sobotni live act. Jako dead act tradycyjnie pojawi się didżejski kolektyw Śmierć Disko Sound(s).

Start o godz. 21. Adres: ul. Wieniawska 15A. Wstęp za 10 zł.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna