Koncerty

Medykalia 2017: Burak Yeter wystąpił w Lublinie. Przed nami Juwenalia

Dodano: 8 maja 2017, 09:34
Autor: toma

Medykalia z WySPą 2017 za nami. Trzydniowe koncerty na terenie kampusu Uniwersytetu Medycznego przy ul. Chodźki zakończyły występy gwiazd muzyki klubowej. Na scenie wystąpili m.in. Tom Swoon, C-Bool oraz pochodzący z Holandii, a mający tureckie korzenie didżej i producent muzyczny Burak Yeter.

Od przekazania kluczy do miasta przedstawicielom uczelnianych samorządów rozpoczęły się Lubelskie Dni Kultury Studenckiej. Przed nami imprezy na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej i w browarze przy ul. Bernardyńskiej. Pojutrze korowód!

Na zakończonych w nocy z niedzieli na poniedziałek Medykaliach z WySPą zagrali m.in. raper Peja, zespół Slums Attack, a wczorajszą gwiazdą był pochodzący z Holandii didżej i producent muzyczny Burak Yeter.

Każdego dnia minionego weekendu na koncertach na kampusie UM przy ul. Chodźki bawiło się po kilka tysięcy osób. Ostatnim akcentem imprezy będzie „Biała niedziela”, która odbędzie się 14 maja na placu przed rektoratem medycznej uczelni przy Al. Racławickich 1. Podczas akcji będzie można wykonać bezpłatne badania profilaktyczne. W ten symboliczny sposób studenci chcą podziękować mieszkańcom za cierpliwość i wyrozumiałość w trakcie ich święta.

Studenckie świętowanie się nie kończy.

W środę przeniesie się ono na tereny zielone Politechniki Lubelskiej przy ul. Nadbystrzyckiej. Koncerty organizowane wspólnie przez samorządy PL, Uniwersytetu Przyrodniczego, KUL i WSEI poprzedzi tradycyjny korowód, który o godz. 18 wyruszy z pl. Łokietka i przejdzie deptakiem, Krakowskim Przedmieściem, Al. Racławickimi, ulicami: Sowińskiego, Głęboką, Nadbystrzycką i Wapienną.

W trakcie czterodniowych koncertów (10-13 maja) w ramach Juwenaliów-Feliniady-KULturaliów-WSEIady wystąpią m.in.: Grubson, O.S.T.R., Enej, Coma i Agnieszka Chylińska. PEŁNY PROGRAM JUWENALIA 2017

Zwieńczeniem Lubelskich Dni Kultury Studenckiej będą zaplanowane na 19-21 maja Kozienalia UMCS. Na terenie browaru przy ul. Bernardyńskiej zagrają m.in.: Łona/Webber & The Pimps, Taco Hemingway, Natalia Nykiel, brytyjski duet Gorgon City, Krzysztof Zalewski, Margaret i Hey.

Czytaj więcej o: Juwenalia Juwenalia 2017 Lublin
gość
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(8) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

gość
gość (9 maja 2017 o 23:42) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
undefined napisał:
Medyczna się bawiła i syf zostawiła. Wszędzie puszki i butelki. Jak pomyśle, że za parę lat będą nas leczyć alkoholicy to jestem przerażony. Nawet polibuda tyle nie piję. Heh kiedyś aby się dostać na medyczną był wysoki poziom teraz widać już nie te 
undefined napisał:
Większość osób bawiących się na medykaliach nie jest z Uniwersytetu Medycznegoo. Mnóstwo dresów, licealistów i ludzi z innych uczelni.Skąd ta pewność, ze towłaśnie studenci lekarskiego to śmieciarze i alkoholicy? 
Rozwiń
Gość
Gość (8 maja 2017 o 20:45) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Więcej takich imprez ;)
Rozwiń
Gość
Gość (8 maja 2017 o 12:28) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Spoźniłem się dzisiaj do pracy! Ale było warto, zostałem do samego końca!
Rozwiń
Gość
Gość (8 maja 2017 o 12:18) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Burak Yeter. Nazwa sama mówi za siebie...
Rozwiń
Gość
Gość (8 maja 2017 o 11:56) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Medyczna się bawiła i syf zostawiła. Wszędzie puszki i butelki. Jak pomyśle, że za parę lat będą nas leczyć alkoholicy to jestem przerażony. Nawet polibuda tyle nie piję. Heh kiedyś aby się dostać na medyczną był wysoki poziom teraz widać już nie te czasy
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (8)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna