Koncerty

Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe w Puławach

Dodano: 29 czerwca 2016, 14:05
Autor: Damian Drabik

fot. plakat wydarzenia
fot. plakat wydarzenia

Już po raz 46 w Puławach odbędą się Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe. Znakomici artyści z kraju i ze świata przybędą do miasta aby koncertować i prowadzić zajęcia z adeptami. Wśród wykładowców takie osobistości, jak: Janusz Szprot, Sibel Kose, Dante Luciani, czy Artur Dutkiewicz.

Warsztaty Jazzowe w Puławach jako najstarsze przedsięwzięcie tego typu na skalę europejską, od lat wysoko oceniane jest przez IAJE (International Association for Jazz Education). W programie, obok codziennych koncertów i najlepszych w Polsce jam sessions, spotkania ze znaczącymi postaciami polskiego jazzu: Piotrem Iwickim (Polskie Radio) i redaktorem Pawłem Brodowskim z okazji 50-lecia pisma Jazz Forum.

W tym roku impreza odbywać się będzie w dniach 7-17 lipca w Puławskim Ośrodku Kultury "Dom Chemika". Opłata za program dydaktyczny wraz z podręcznikiem, bogatą biblioteką, codziennymi koncertami i jam session, podobnie jak w latach poprzednich wynosi 400 zł.

Możliwe jest także zakwaterowanie i utrzymanie w Puławach. Organizatozy proponują nowoczesną bursę Regionalnego Centrum Kszałcenia Ustawicznego z wyżywieniem, opieką instruktorów i ubezpieczeniem w cenie 550 zł.

Użytkownik niezarejestrowany
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (29 czerwca 2016 o 17:45) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
pracownicy PZD PuŁawy i tak maja wejściówki za darmo ,wszystko dzieki pani dyrektor razem z starostą załatwiaja bonusu dla siebie
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna