Koncerty

Na placu Litewskim: Koncert chwały 2010

  Edytuj ten wpis
Dodano: 3 czerwca 2010, 11:40

Nie tylko religijny, ale także charytatywny charakter będzie miał tegoroczny, ósmy już, plenerowy "Koncert chwały” (3.06).

Wydarzenie będzie biwątkowe i dwuczęściowe.

W pierwszej części wystąpią Patrycja Gola (Big Stars, Taniec z gwiazdami, orkiestra Adama Sztaby), Kola (raper z MocSquad i TGD), Gospel Rain (lubelski zespół gospelowy) i Chór Dla Jezusa (stuosobowy chór ochotników).

W drugiej części zaprezentują się Marcin Różycki (twórca i wykonawca piosenki literackiej), Bracia (rockowy zespół Piotra i Wojciecha Cugowskich) i Mietek Jurecki (wielostylowy multiinstrumentalista).

"Koncert chwały 2010” odbędzie się pod hasłem przewodnim "Pójdź za mną”, nawiązującym do historii św. Piotra Apostoła, który został powołany do nowego życia.

Impreza będzie też miała wątek dobroczynny. Przez cały czas będą zbierane dary (środki czystości, żywność, odzież, naczynia jednorazowe, kalosze, pampersy, bielizna, a także datki do puszek) dla powodzian.

Wydarzenie uświetnią obrazy teatralne przygotowane przez Teatr ITP.

Koncert poprowadzą Przemysław Babiarz (dziennikarz i komentator sportowy) oraz ks. Mirosław Ładniak (dyrektor koncertu).

Początek o godz. 19.30.

Wstęp wolny.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna