Koncerty

Panny Wyklęte w Hali Globus

  Edytuj ten wpis

W piątek (25 października) o godz. 19.00 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8) odbędzie się koncert zespołu i promocja płyty „Panny Wyklęte”.

To z pewnością będzie niezwykłe wydarzenie - o cierpieniu, śmierci, o patriotyzmie można śpiewać w rytmach reggae, rapu czy nawet metalicznego rocka?

Dziewczyny, które śpiewają o powojennych losach działaczy i działaczek polskiego podziemia, nie chcą, by wiązano je z jakąkolwiek partią. Mówią, że są apolityczne, a to, co śpiewają, to po prostu ich hołd złożony Żołnierzom Wyklętym.

Fundacja Niepodległości chcąc oddać hołd Żołnierzom Wyklętym zaprosiła Darka Malejonka z zespołem Maleo Reggae Rockers i wokalistki – powstały wyśpiewane, wykrzyczane i wyszeptane przejmujące historie widziane oczami żon, matek, żołnierek. Słuchając tych utworów przeżywa się i momenty solidarności z bohaterami tekstów, utwory oddają uczucia, które towarzyszyły tamtym ludziom i tamtym czasom.

Biletu na koncert są po 15 zł. W czwartek (Moje Miasto Lublin) i w piątek (Magazyn DW) – będą do rozdania wejściówki i płyty.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna