Koncerty

Patriotyczne granie w DK LSM

Dodano: 7 listopada 2015, 10:02
Autor: Damian Drabik

fot. Marek Dybek
fot. Marek Dybek

W czwartek, 12 listopada, o godz. 17 w Domu Kultury LSM odbędzie się Uroczysta Gala z okazji 97. rocznicy Odzyskania Niepodległości w 1918 roku. Z tej okazji Standard Brass Band zagrają wyjątkowy koncert.

Dla upamiętnienia rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, DK LSM zorganizuje koncert muzyki patriotycznej będący swojego rodzaju muzyczną lekcją historii. Jak zapowiadają organizatorzy – wybrane zostały utwory, które łączą Polaków w trudnych momentach, są świadectwem miłości Ojczyzny oraz bohaterstwa naszych rodaków.

W czasie koncertu usłyszymy takie patriotyczne utwory, jak My, Pierwsza Brygada, Gdzie są kwiaty z tamtych lat, czy Czerwone maki.

Utwory zostaną wykonane przez zespół Standard Brass Band. Grupa istnieje już od 17 lat, a jej repertuar obejmuje przeboje polskiej i światowej muzyki rozrywkowej, znane tematy filmowe oraz standardy muzyki jazzowej i tanecznej.

Wstęp wolny

Czytaj więcej o: DK LSM koncert
Gość
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (8 listopada 2015 o 18:04) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Patriotyzm to nie zaśpiewanie w rocznicę niepodległości pieśni. Patriotą trzeba być wszędzie i zawsze. Nie pytaj jak to się robi, to trzeba wiedzieć, to trzeba mieć miłość do Polski w sercu.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna