Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Koncerty

1 stycznia 2018 r.
10:23

Romuald Lipko Band na sylwestrze miejskim w Lublinie [wideo]

Autor: Zdjęcie autora pab
34 16 A A

Główną gwiazdą miejskiego sylwestra w Lublinie był zespół Romuald Lipko Band. Na scenie towarzyszyli mu m.in. Ewa Szlachcic, Izabela Trojanowska, Felicjan Andrzejczak czy Grzegorz Wilk.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Zobacz fragmenty występu.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 stycznia 2018 o 18:54
Niestety, ale na ten jedyny dzień w roku Miasto nie postarało się, jeśli chodzi o oprawę muzyczną, czy wizualną. Pan Lipko i p. Wilk to jedyni artyści, których warto było słuchać.
Avatar
Gość / 2 stycznia 2018 o 10:17
Noc komety wymiatala. Brawo Felicjan.
Avatar
Romeoal / 2 stycznia 2018 o 10:14
Kolego bez przesady, w TV PiS nie było mszy tylko największy koncert. Takimi wpisami tylko psujesz sprawę. Ogarnij się i pomyśl.
Avatar
Gucio / 1 stycznia 2018 o 18:56
anna napisał:
undefined napisał:
Czułem się jakby to z playbacku leciało szczególnie piosenki Cugowskiego i Urszuly
Kilka lat temu "Budka Suflera" zagrała koncert sylwestrowy na Placu Litewskim z playbacku. To niestety norma. Wczorajszy Sylwester w TVP2, Polsacie i TVN też był z playbacku. Artyści mają to zapisane w kontraktach. Mało wysiłku, dużo kasy.
 no ale kasa to już leci prawdziwa za to udawanie ...
 no ale kasa to już leci prawdziwa za to udawanie ... rozwiń
Avatar
Gość / 1 stycznia 2018 o 16:22
Felek robi robotę. Na żywo noc komety i ciary na plecach.
Avatar
anna / 1 stycznia 2018 o 14:10
undefined napisał:
Czułem się jakby to z playbacku leciało szczególnie piosenki Cugowskiego i Urszuly
 Kilka lat temu "Budka Suflera" zagrała koncert sylwestrowy na Placu Litewskim z playbacku. To niestety norma. Wczorajszy Sylwester w TVP2, Polsacie i TVN też był z playbacku. Artyści mają to zapisane w kontraktach. Mało wysiłku, dużo kasy.
Avatar
Gość / 1 stycznia 2018 o 13:41
Renault t to już dawno powinien odjechać
Avatar
Gość / 1 stycznia 2018 o 13:23
Czułem się jakby to z playbacku leciało szczególnie piosenki Cugowskiego i Urszuly
Avatar
Gość / 1 stycznia 2018 o 12:30
Jak wielkim trzeba być kretynem żeby nie wiedzieć kto to jest Romuald Lipko!?I jeszcze beż żadnego wstydu daje publicznie wyraz swemu kretynizmowi;).
Avatar
Gość / 1 stycznia 2018 o 12:14
Z samegorana napisałem bardzo delikatnie że ten występ był jednym kiczem , po kilkuminutowej obecności wpis zaginął. Czyżby nowy rodzaj cenzury??? Oczywiście nie używałem wulgarnych słów.
Avatar
Gość / 2 stycznia 2018 o 18:54
Niestety, ale na ten jedyny dzień w roku Miasto nie postarało się, jeśli chodzi o oprawę muzyczną, czy wizualną. Pan Lipko i p. Wilk to jedyni artyści, których warto było słuchać.
Avatar
Gość / 2 stycznia 2018 o 10:17
Noc komety wymiatala. Brawo Felicjan.
Avatar
Romeoal / 2 stycznia 2018 o 10:14
Kolego bez przesady, w TV PiS nie było mszy tylko największy koncert. Takimi wpisami tylko psujesz sprawę. Ogarnij się i pomyśl.
Avatar
Gucio / 1 stycznia 2018 o 18:56
anna napisał:
undefined napisał:
Czułem się jakby to z playbacku leciało szczególnie piosenki Cugowskiego i Urszuly
Kilka lat temu "Budka Suflera" zagrała koncert sylwestrowy na Placu Litewskim z playbacku. To niestety norma. Wczorajszy Sylwester w TVP2, Polsacie i TVN też był z playbacku. Artyści mają to zapisane w kontraktach. Mało wysiłku, dużo kasy.
 no ale kasa to już leci prawdziwa za to udawanie ...
 no ale kasa to już leci prawdziwa za to udawanie ... rozwiń
Avatar
Gość / 1 stycznia 2018 o 16:22
Felek robi robotę. Na żywo noc komety i ciary na plecach.
Avatar
anna / 1 stycznia 2018 o 14:10
undefined napisał:
Czułem się jakby to z playbacku leciało szczególnie piosenki Cugowskiego i Urszuly
 Kilka lat temu "Budka Suflera" zagrała koncert sylwestrowy na Placu Litewskim z playbacku. To niestety norma. Wczorajszy Sylwester w TVP2, Polsacie i TVN też był z playbacku. Artyści mają to zapisane w kontraktach. Mało wysiłku, dużo kasy.
Avatar
Gość / 1 stycznia 2018 o 13:41
Renault t to już dawno powinien odjechać
Avatar
Gość / 1 stycznia 2018 o 13:23
Czułem się jakby to z playbacku leciało szczególnie piosenki Cugowskiego i Urszuly
Avatar
Gość / 1 stycznia 2018 o 12:30
Jak wielkim trzeba być kretynem żeby nie wiedzieć kto to jest Romuald Lipko!?I jeszcze beż żadnego wstydu daje publicznie wyraz swemu kretynizmowi;).
Avatar
Gość / 1 stycznia 2018 o 12:14
Z samegorana napisałem bardzo delikatnie że ten występ był jednym kiczem , po kilkuminutowej obecności wpis zaginął. Czyżby nowy rodzaj cenzury??? Oczywiście nie używałem wulgarnych słów.