Koncerty

Teatr ITP obchodzi jubileusz. Koncert w Chatce Żaka

Dodano: 29 kwietnia 2016, 08:36
Autor: Damian Drabik

fot. plakat wydarzenia
fot. plakat wydarzenia

Działający pod egidą KUL Teatr ITP obchodzi jubileusz 15-lecia istnienia. Z tej okazji w piątek, 29 kwietnia o godz. 18 w ACK Chatka Żaka odbędzie się wyjątkowy koncert jubileuszowy.

Grupa powstała w 2001 roku z inicjatywy księdza Mariusza Lacha. W czasie 14 lat swojej działalności teatr wystawiał liczne spektakle w kraju i zagranicą. Grupa może się pochwalić występami m.in. w Berlinie, warszawskim Muzycznym Teatrze ROMA, Łodzi, Gdyni oraz na wielu innych profesjonalnych scenach. W październiku 2015 zespół zaprezentował swój najnowszy spektakl – „Faust”.

Zespół ma za sobą mnóstwo sukcesów. W roku 2006 otrzymał nominację do nagrody TOTUS w kategorii „Osiągnięcia w dziedzinie kultury chrześcijańskiej” Podczas III Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Studenckich w Warszawie (2013), ks. Mariusz Lach dostał nagrodę za najlepszą reżyserię, zaś aktorka teatru, Aleksandra Ciemierkiewicz, otrzymała nagrodę za najlepszą rolę żeńską. To tylko niektóre z wielu osiągnięć studenckiego teatru. W tym roku Teatr ITP obchodzi swój jubileusz 15-lecia, którego podsumowanie odbędzie się w ACK „Chatka Żaka”. 

Organizatorzy nie określają ceny wejściówki, ale liczą na ofiarę na pokrycie kosztów koncertu (10, 15, 20 zł/osoba). Liczba wejściówek jest ograniczona (ok. 150 sztuk).

Czytaj więcej o: Chatka Żaka koncert Teatr ITP
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna