Koncerty

Urodzinowa balanga Lubelskiego Forum Reggae

  Edytuj ten wpis
Dodano: 24 września 2008, 12:00

To nie będzie zwyczajna impreza klubowa. To będzie domówka przeniesiona w przestrzeń klubową.

Bo organizatorzy tej biby i publiczność są jak najlepsi kumple z jednego bloku.

3 października w klubie Archiwum swoje czterolecie będzie świętowało Lubelskie Forum Reggae. Czyli społeczność, która codziennie spotyka się pod adresem www.forumreggae.info.

To ludzie zakręceni na punkcie pozytywnych wibracji rodem z Jamajki. Odbiorcy, twórcy i wykonawcy muzyki, którzy z których część zamienia się rolami.

Z niewielką pomocą moderatorów, którzy także są zakochani w reggae i pokrewnych brzmieniach, wymieniają się informacjami o przyszłych imprezach, komentują zaliczone biby, publikują swoje nowe nagrania, dyskutują o nich z innymi bywalcami forum. Niekiedy umawiają się na współpracę, często umawiają się na imprezy.

Lubelskie forum jest jednym z najżywszych w Polsce. Zostało odwiedzone prawie 20 tys. razy, zrzesza prawie 1,2 tys. użytkowników, którzy napisali niemal 30 tys. postów i wykreowali ok. 1,5 tys. tematów.

Najgorętszym tematem ostatnich dni jest impreza w Archiwum na czterolecie LFR. Są już 32 posty. Głównie na tak, choć nieraz z zastrzeżeniami.

Np. "Bardzo się cieszę na samą myśl o tej potencówcę, i nawinę tam nawet a pozatym to wieśniacky lokal trochę”, "Ogarniamy dwie sceny, wiec biba tak złożona jak złożone jest forum. scena reggaeowe a jakby ktoś sie rootsami i dubami z lekka zamulił to niedaleko druga drumowa”, "To ja zrobie ciacho urodzinowe :]”.

Już wiecie, że będzie scena reggae'owa i dnb. A kto na nich wystąpi? Na pierwszej: Irie Sound System (Troll, Ziemniak, Cafu Cafu, RMX), Priorytet Sound System (Positivo, CheckAll, Talib), Sensithief Sound System (Hopkins & Kudłacz), Mole (Break The System), Mi (LF Sound), BST, Pan Dobrodziej, Hempositive i Gilo.
Na drugiej wystąpią: Dredulla (Blachara Sound System), Vinkiel (Break The System), Emesdejot (Syskontra), Hosh (Sen-c Rollers) oraz Pigment & Corban (Equinox Project).

Start o godz. 20. Wstęp za 10 zł. Adres: ul. Akademicka 4.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna