Koncerty

W Cabaret Cafe: Kasprzycki na walentynki

  Edytuj ten wpis
Dodano: 14 lutego 2010, 03:56

"Walentynkowy koncert” Roberta Kasprzyckiego odbędzie się w niedzielę (14.02) w Cabaret Cafe na lubelskim Starym Mieście.

Robert Kasprzycki to jeden z najlepszych autorów i wykonawców polskiej piosenki literackiej.

"Jesienią 2007 roku nakładem Polskiego Radia Kraków ukazały się »Piosenki i Nie«, będące tomikiem wierszy, śpiewnikiem oraz okładką płyty CD, stanowiącej zapis świetnego, klimatycznego koncertu zagranego w gościnnym studiu krakowskiego radia. To właśnie koncerty oddają prawdziwą moc Kasprzyckiego” – czytamy w tekście promocyjnym koncertu.

Dalej organizatorzy występu w Cabaret Cafe piszą: "W kontakcie z publicznością Kasprzycki najpełniej emanuje niezwykłą charyzmą. Niespożyta energia, feeling i poczucie humoru sprawiają, że kontakt z widzami jest zarazem natychmiastowy i długofalowy. Kto bowiem był raz na koncercie Kasprzyckiego, niemal zawsze wraca."

I jeszcze trochę komplementów oraz puenta: "Kasprzycki zawsze gra na 100 %, prezentując niezwykły melanż słownej woltyżerki, muzycznych żartów, inteligentnych prowokacji, zabaw z publicznością i solidnego grania. To wszystko sprawi, że ten niedzielny wieczór będzie naprawdę niezapomnianym przeżyciem.”

Dodajmy, że w Lublinie artysta wystąpi w duecie z Tomaszem Hernikiem (puzon, akordeon, duduk).

Początek o godz. 19. Adres: ul. Grodzka 21.

Bilet kosztuje 35 zł.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna