Koncerty

Zaśpiewają Basia Stepniak-Wilk i Ania Rusowicz

  Edytuj ten wpis
Dodano: 31 stycznia 2012, 14:19

Basie Stępniak-Wilk<br />
 (Zbigniew Pajewski)
Basie Stępniak-Wilk
(Zbigniew Pajewski)

W sobotę (4 lutego) o godz. 17.00 w sali koncertowej Filharmonii Lubelskiej odbędzie się koncert zatytułowany "Wieczór NiePerwersyjny” z udziałem Basi Stępniak-Wilk i Ani Rusowicz.


"Wieczór NiePerwersyjny” to spektakl kabaretowy, złożony z najnowszych piosenek Basi Stępniak-Wilk (teksty) i Olka Brzezińskiego (muzyka), z utworów, które ukazały się na CD i trafiły na najwyższe miejsca list przebojów takich jak "Bombonierka”, "Wiośnie nie!”, "Słodka chwila zmian”.

Basia Stępniak-Wilk prezentuje ten rodzaj piosenek, które nucimy po wyjściu z koncertu, "przyczepiają się” do nas, nie odchodzą w niepamięć. Będziemy je podśpiewywać dziś, jutro i za parę lat – mają to wszystko, co potrzeba – melodię, świetny mądry tekst, z humorem, ciepły, są pełne uroku jak ich wykonawczyni.

Ania Rusowicz – córka fantastycznej piosenkarki Ady Rusowicz zmarłej tragicznie i Wojtka Kordy – też wokalisty, gitarzysty. Wybrała tę samą drogę artystyczną co rodzice. Ma na swoim koncie wiele bardzo udanych koncertów, piosenek i już rzeszę fanów – zasługuje na to.

Niewątpliwym atutem NiePerwersyjnego spotkania są wykonawcy. Wśród solistów młodzi, utalentowani krakowscy artyści, zarażający swoim poczuciem humoru i młodzieńczą spontanicznością; ponadto – zespół muzyków z nietuzinkowym, barwnym instrumentarium.

Wszystko wymyślone po to, by wzruszyć i poruszyć, ale przede wszystkim – by wywołać uśmiech widza i by ten, wraz z całą niePerwersyjną ekipą, dobrze się bawił. Perwersji nie ma w planach, ale już samo to założenie wydaje się perwersyjną prowokacją.

Udział wezmą także: Marta Honzatko, Ada Bujak, Marcin Wójtowicz, Olek Brzeziński (fortepian), Gerta Szymańska (instrumenty perkusyjne), Arek Wiech (gitara), Paweł Sołecki (fagot, melodica, cajon), Michał Braszak (kontrabas).

Bilety w cenie 70, 60 zł do nabycia w kasie Filharmonii Lubelskiej i w Salonach Empik.
Kmo.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna