Koncerty

Zbigniew Preisner wystąpi w Teatrze Starym

Dodano: 28 grudnia 2015, 13:58
Autor: Damian Drabik

fot. materiały promocyjne
fot. materiały promocyjne

Zbigniew Preisner, wybitny polski kompozytor, wystąpi w Teatrze Starym w ramach wyjątkowego kolędowego koncertu. W czwartek, 21 stycznia, o godz. 19 Preisner i przyjaciele zagrają kolędy artysty.

W 1999 roku Preisner wydał album „Moje kolędy na koniec wieku”, z którego pochodzi m.in. utwór „Kolęda dla nieobecnych”. Współpracowali z nim wówczas tacy artyści, jak: Elżbieta Towarnicka, Piotr Lykowski, Leszek Możdżer, czy John Parricelli. W listopadzie 2015 roku ukazała się z kolei nowa płyta Preisnera z kolędami „W poszukiwaniu dróg”. Siedem nowych kolęd powstało do pięknych i mądrych tekstów Ewy Lipskiej i Jana Nowickiego.

W ramach koncertu w Teatrze Starym z Preisnerem wystąpią także: Beata Rybotycka, Edyta Krzemień, Maciej Balcar i zespół Jana Karpiela Bułecki.

Bilety na wydarzenie do nabycia w cenach: VIP - 120 zł, I - 100 zł, II - 85 zł, III – 40 zł.

Gość
fan ZP
Gość
(3) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (3 stycznia 2016 o 00:21) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Nie oszukujmy się zawsze tak jest, że część wejściówek trafia do "ważnych osób", które idą na tego typu imprezy bo idą. Ja o koncercie dowiedziałam się z naklejki na nowej płycie (uzupełniona wersja z 2010 r. o kilka nowych utworów), którą kupiłam w dniu premiery i natychmiast chciałam zarezerwować bilet on-line ale okazało się że wszystkie bilety są już wyprzedane. Potwierdziła to również bardzo uprzejma Pani z kasy, która wpisała mnie nawet na listę rezerwową. Jetem w drugiej 50 liczących na cud ze może ktoś zrezygnuje więc małe szanse. Już bardziej prawdopodobne że się wybiorę do Gdańska. Szkoda, że wcześniej nie pojawiła się informacja w mediach o koncercie. Ja rozumiem, że artykuł jest prasowym materiałem promocyjnym, ale jak się czyta: "bilety na wydarzenie są do nabycia.." a tych biletów od miesiąca nie ma, to trudno się dziwić, że ktoś komu bardzo zależy jest rozczarowany i rozgoryczony.
Rozwiń
fan ZP
fan ZP (30 grudnia 2015 o 12:48) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Nowa płyta (2015) jest bez problemu dostępna, np. na Allegro, więc po co te złośliwości? Można też zakupić plik mp3 za 20 zł. No ale wiadomo - co koncert na żywo to nie płyta.

Rozwiń
Gość
Gość (30 grudnia 2015 o 11:33) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Super, że wystąpi tylko co z tego jak biletów już od dawna nie ma. Znając życie część trafiła pewnie z rozdania do osób, które nawet nie będą wiedziały na co idą. A prawdziwi wielbiciele muzyki Pana Preisnera będą wzruszać się jego pięknymi kolędami w domowym zaciszu słuchając cudem zdobytej 15 lat temu płyty.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (3)

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna