Recenzje książek

Jennifer Lopez "Prawdziwa miłość"

Dodano: 2 sierpnia 2016, 17:06

Jennifer Lopez "Prawdziwa miłość"
Jennifer Lopez "Prawdziwa miłość"

To książka przede wszystkim dla fanów J.Lo. Bogato ilustrowana nie tylko fantastycznymi zdjęciami z koncertów, ale także ujęciami pokazującymi życie prywatne piosenkarki.

Dzieci, święta, wakacje, ale także leniwe poranki we własnej kuchni bez makijażu i w rozciągniętym ubraniu. Trzeba mieć do siebie ogromny dystans, żeby pokazać się ludziom „w takim stanie”, kiedy przywykli już do fotek zapierających dech w piersiach.

To też książka dla kobiet, które przechodzą przez rozwód. Z rankingu przygotowanego przez wg Holmesa i Rahe’a wynika, że to jedna z najbardziej stresujących sytuacji w życiu.  Bardziej stresogenna jest już tylko śmierć współmałżonka. Z rozwodem wiąże się poczucie klęski i zwątpienia we własne możliwości. To uczucia, z którymi borykają się nie tylko zwykli zjadacze chleba, ale i gwiazda światowego formatu, którą magazyn „Forbes” ogłosił ją najpotężniejszą celebrytką na świecie, a „People” wybrał najpiękniejszą kobietą świata. Może nawet to ona ma gorzej, bo ciągle towarzyszy jej strach związany z tym, co o rozwodzie napiszą brukowce, co pomyślą fani, jak będą go komentować dziennikarze zajmujący się showbiznessem. Dlaczego to jednak książka którą polecam kobietom przechodzących przez rozwód? Ponieważ pokazuje, że nawet po tak przykrym doświadczeniu człowiek dochodzi do równowagi i może odnaleźć szczęście. Może odnaleźć też prawdziwą miłość.

Czytaj więcej o: recenzje książek
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna