Recenzje książek

Ruth Newman „Cienie marzeń”

  Edytuj ten wpis
Dodano: 31 marca 2010, 11:29

Wydawnictwo AMBER

O tej książce mówi się, że ma „napięcie thrillera, intrygę kryminału, tempo powieści sensacyjnej i zagadkę, która do końca trzyma w niepewności. A równocześnie porusza emocje opowieścią o miłości bez granic, o tęsknocie i determinacji kobiety, która ściga cienie marzeń...”. Czy trzeba czegoś więcej na relaksującą lekturę? Mamy wszystko w jednym – miłość, zagadkę, akcję pełną nieoczekiwanych zwrotów i napięcia.

Ruth Newman znana jest naszym czytelnikom z fascynującego kryminału psychologicznego „Bal absolwentów”. Ten gatunek staje się coraz bardziej popularny, poczytny i poszukiwany. Podobny rodzaj reprezentuje ta właśnie, jej najnowsza książka, która ukazała się na naszym rynku. Jej akcja rozgrywająca się w słonecznej scenerii jest jednak mroczna i niepokojąca.

Mąż Katie – Charlie utonął podczas wakacji, jakie rok temu spędzali razem na Sycylii. Ale oto dziewczyna, która nie może się pogodzić ze strata ukochanego, pewnego dnia widzi go na fotografii wykonanej w zupełnie innej stronie świata. Jest pewna, że Charlie nie zginął. Tym bardziej, że zaczynają ją śledzić różni ludzie i Kate nawet zostaje napadnięta, oraz uprzedzono ją, żeby nie dowiadywała się zbyt wiele o śmierci męża.

Dziewczyna jednak z narażeniem życia decyduje się odszukać ukochanego i dojść prawdy nawet, gdyby ta była bardzo bolesna. Akcja zaczyna toczyć się w coraz szybszym tempie, a następujące po sobie wypadki są zaskakujące, mroczne, aż wreszcie zmierzają do nieoczekiwanego rozwiązania. Kate sama wymierza sprawiedliwość.

  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna