Recenzje książek

"Rybka MiniMini" ilustrowała Katarzyna Nowak

  Edytuj ten wpis
Dodano: 28 marca 2012, 13:18

"Rybka MiniMini i prezent urodzinowy”, "Rybka MiniMini i akcja ratunkowa”, "Rybka MiniMini i nowy
\"Rybka MiniMini i prezent urodzinowy”, \"Rybka MiniMini i akcja ratunkowa”, \"Rybka MiniMini i nowy

Czytajcie dzieciom codziennie. To hasło powinno towarzyszyć wszystkim rodzicom . A jest co czytać, bo książeczek pięknych, wspaniale wydanych, opracowanych z myślą o najmłodszych jest wybór przeogromny.

Właśnie wyszły te z najnowszej serii wydawnictwa Znak Emotikon, których bohaterką jest uwielbiana przez dzieci Rybka MiniMini. To stworzonko niezwykle wesołe, barwne i przyjacielskie. Jak każdego małego smyka ją także spotykają rozliczne przygody. Rybka ma wielu przyjaciół z którymi bawi się, uczy, ale także pomaga innym.

W najnowszej serii ratuje Rybę Młot, zaprzyjaźnia się z groźnym rekinem, którego wszyscy się boją, a okazuje się, że nie jest wcale taki groźny. Wreszcie też obmyśla prezent na urodziny Ośmiornicy Oktawii.

To fantastyczne, kolorowe książeczki, które powinny znaleźć się wśród tych czytanych dzieciom przez rodziców. Uczą, że warto pomagać innym, że życie w gromadzie może być skomplikowane, ale niesie z sobą wiele radości, może być źródłem wsparcia w kłopotach. Bohaterka tych fantastycznych bajek pokazuje, że nie wolno się poddawać – należy szukać rozwiązań, działać, podejmować ryzyko.

Barwne, pięknie ilustrowane o objętości takiej, jaka nie nuży dziecka, jaka pozwala mu się koncentrować, na pewno będą świetną lekturą dla najmłodszych.  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna