Recenzje wydarzeń

Juwenalia 2010: Kozienaliowa masakra na miasteczku akademickim

  Edytuj ten wpis
Dodano: 14 maja 2010, 12:12

Kozienalia: Getoblasta, EastWest Rockers i Vavamuffin, Open Air przy AOS, Lublin, 13.05.10

Wizyta na miasteczku akademickim UMCS w czwartkowy wieczór nie była rzeczą przyjemną, choć zespoły reggae'owe, dancehallowe i raggamuffinowe podobno grały całkiem przyzwoicie.

Dojście od strony Chatki Żaka w okolice placu, na którym odbywał się koncert miało wiele z zawodów survivalowych i trochę ze ścieżek zdrowia, organizowanych więźniom politycznym przez PRL-owskie służby.

Kroczenie chodnikiem razem z pijanymi osobnikami, którzy stracili poczucie równowagi i orientację w przestrzeni, przemierzanie chodnika zarzuconego butelkami po piwie, przechodzenie pod skarpą oblepioną pijącymi ludźmi, którzy mogą mieć wyrzutowy pomysł na pozbycie się butelek – to doświadczenia nieprzyjemne i niebezpieczne.

Po takich atrakcjach już prawie straciłem ochotę na dłuższe i bliższe uczestniczenie w koncercie. Chęć wchodzenia na plac koncertowy przeszła mi zupełnie, kiedy zorientowałem się, że to zwykłe klepisko.

Ciekawe, że w muszli koncertowej koncerty juwenaliowe mają zupełnie inny charakter i otoczkę. A im bliżej studenckiej bazy, tym gorzej.

Koncerty, imprezy, wydarzenia - wszystko o Lubelskich Dniach Kultury Studenckiej na www.dziennikwschodni.pl/juwenalia
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna