Teatr

Czary mary dla dzieci

  Edytuj ten wpis
Dodano: 20 grudnia 2013, 10:53

W sobotę o godz. 10., 13. i 17. w auli Collegium Maius Uniwersytetu Medycznego (ul. Jaczewskiego 4) spektakl rodzinny „Mikołaj w krainie Magii” zorganizowany przez Stowarzyszenie „Tęcza”.

Specjalne show przygotowane przez Macieja Pola z myślą o dzieciach, to barwne przedstawienie, w którym iluzjonista i jego goście zabierają najmłodszych w baśniowy świat magii, a każde dziecko może poczuć się prawdziwym czarodziejem.

Pol to najpopularniejszy polski iluzjonista. W czasie spektaklu zaprasza na scenę osoby dorosłe i dzieci zasiadające na widowni, wspólnie z nimi wykonuje tricki. Na scenie nie zabraknie Mikołaja.
Nowoczesna oprawa muzyczna, pirotechnika, ruch sceniczny i odpowiednio zaprojektowane kostiumy sprawiają, że jest to pokaz na najwyższym poziomie i trafia do wszystkich odbiorców zasiadających na widowni.

Część dochodu jest przeznaczona na cele statutowe Stowarzyszenia „Tęcza” m.in. dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej, którymi opiekuje się Stowarzyszenie.

Bilety w cenie 50 zł (dzieci do lat 4 bezpłatnie – rodzic bierze dziecko na kolana). Informacje i rezerwacje: tel. 500 415 659, 500 420 741 i 723 974 987. (KMO)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna