Teatr

„Klimakterium” w Centrum Kongresowym

  Edytuj ten wpis
Dodano: 15 marca 2011, 10:44
Autor: Kmo

<br />
„Klimakterium” inspirowane jest amerykańską sztuką „Menopauza” (MATERIAŁY ORGANIZATORA)

„Klimakterium” inspirowane jest amerykańską sztuką „Menopauza” (MATERIAŁY ORGANIZATORA)

W niedzielę (20.03) w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego (ul. Akademicka) w Lublinie zobaczymy spektakl autorstwa znanej aktorki Elżbiety Jodłowskiej pt. „Klimakterium… i już”.

Teatr „Rampa na Targówku” wystąpi dwa razy – o godz. 16 i 19.30.

Cztery panie, które spotykają się, zdają sobie sprawę z tego, że lata ich atrakcyjności, także seksualnej, dawno już minęły. Wkroczyły w trudny okres życia, a w dodatku każda z nich ma jakiś problem – jedna walczy z nadwagą, druga z rakiem, trzecia przez całe życie ukrywa romans, a czwarta podejrzewa męża o zdradę. Do tego dochodzą dolegliwości związane z wiekiem, a często poczucie osamotnienia i pustki. Panie rozmawiają o tym wszystkim zabawnie, z poczuciem humoru, przełamując tabu związane z fizycznością wieku średniego.

„Klimakterium” inspirowane jest amerykańską sztuką „Menopauza”. Elżbieta Jodłowska sięgnęła po pomysł, ale osadziła go w polskich realiach z rodzimymi klimatami i kłopotami. Szlagiery śpiewane w spektaklu mają teksty znakomitych satyryków – Marcina Wolskiego i Artura Andrusa.

W lubelskim spektaklu wystąpią Lidia Stanisławska, Elżbieta Jarosik, Ewa Złotowska i Ludmiła Warzecha. Reżyseria – Cezary Domagała, kierownictwo muzyczne i aranżacje – Janusz Bogacki. Bilety w cenie od 50 zł do 80 zł.  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna