Teatr

Konfrontacje Teatralne 2010: Niektóre spektakle już wyprzedane

  Edytuj ten wpis
Dodano: 27 września 2010, 14:54
Autor: agdy

Od dziś można kupować bilety na tegoroczne Konfrontacje Teatralne. Największym powodzeniem cieszy się amerykański spektakl "Chekhov Lizardbrain” który przywozi do Lublina Pig Iron Theatre Company.

– Spektakl na godz. 18 został już sprzedany. Ale Pig Iron Theatre Company grają 23 października dwa razy i na godz. 21 są jeszcze bilety – mówi Barbara Szymańska z biura organizacji Konfrontacji.

Oprócz Amerykanów największym zainteresowaniem widzów cieszy się spektakl "Paranoicy i Pszczelarze” Teatru Ósmego Dnia, który zobaczymy 20 października. Na godz. 18 biletów jak na lekarstwo, na 20.30 są.

Podobne zainteresowanie jest spektaklem Krzysztofa Warlikowskiego, który w hali Międzynarodowych Targów Lubelskich (park Ludowy) wystawia "(A)pollonię”. Choć spektakle będą dwa, to zwykły Kowalski może kupować bilety tylko na pierwszy sobotni. Jest 270 miejsc. Większość już zarezerwowana lub wykupiona. Trzeba się spieszyć. Niedzielny występ Teatru Nowego jest traktowany jak otwarcie festiwalu i jest prezentacją zamkniętą.

Sporo osób pyta też o karnety (obowiązują na spektakle spoza polski i spoza Lublina). karnety sa po 150 i 250 zł.

– Bardzo się cieszymy z zainteresowania. Dawno przy ul. Narutowicza, gdzie w kasie Centrum Kultury można kupować bilety i karnety nie było takiego ożywczego tłumu ludzi. Mamy wrażenie, że niektórzy dzięki konfrontacjom w ogóle się dowiedzą gdzie teraz jest siedziba CK – żartobliwie komentują organizatorzy.

Konfrontacje Teatralne 2010 - pełny program

Konfrontacje Teatralne, największa lubelska jesienna impreza teatralna. Między 16, a 23 października zobaczymy kilkadziesiąt spektakli, prezentacji, koncertów i pokazów. Nowością jest Kino Konfrontacji w kinie Bajka.


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna