Teatr

Miniserial teatralny w Centrum Kultury: "Latamy"

Dodano: 16 sierpnia 2016, 07:32
Autor: Damian Drabik

fot. materiały prasowe organizatora
fot. materiały prasowe organizatora

Centrum Kultury w Lublinie kontynuuje teatralną gratkę dla najmłodszych widzów. Pracownia Sztuczka zorganizowała miniserial sceniczny, w czasie którego snuje dzieciom opowieść o czterech porach roku. 20 i 21 sierpnia o godz. 16 na Wirydarzu CK swoją premierę będzie miał drugi odcinek serialu - "Latamy".

- Lato to nie tylko wspaniała pogoda, bujnie rozwijająca się przyroda i światło Słońca od wczesnego ranka do późnej nocy. Lato to podobno stan umysłu, w którym można nawet latać! - twierdzą organizatorzy.

W drugim odcinku organizatorzy skupią się na odczuwaniu przestrzeni, w czym pomogą im oraz dzieciom specjalne zabawy kinezjologiczne. Nie zabraknie także wspólnego puszczania latawców. Na spotkanie warto przynieść ręcznik, ubranie na zmianę i uśmiech od ucha do ucha!

Pracownię SZTUCZKA tworzą: Iwona Kornet, Iwona Mariańska-Księżniak (Fundacja Podushkowiec), Izabela Śliwa, Katarzyna Tadeusz.

Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-5 lat. Wstęp wolny. Bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie CK. Kolejne odcinki: "Je-sie-nie-sie-nie-sie" i "O!Zima" jeszcze w tym roku.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna