Teatr

Polowanie na łosia w Teatrze Andersena

  Edytuj ten wpis
Dodano: 13 września 2013, 19:33
Autor: AM

Polowanie na łosia (  FOT. PRZEMYSŁAW ŚWIECHOWSKI/ MATERIAŁY TEATRU)
Polowanie na łosia ( FOT. PRZEMYSŁAW ŚWIECHOWSKI/ MATERIAŁY TEATRU)

W sobotę, 14 września, o godzinie 18 w Teatrze Andersena zobaczymy sztukę "Polowanie na łosia” Michała Walczaka w wykonaniu aktorów Teatru Ziemi Chełmskiej. Spektakl (dla widzów dorosłych) wyreżyserował Bogusław Byrski.

"Polowanie na łosia” to dość odważna sztuka o parze trzydziestolatków, którzy są o krok od podjęcia decyzji o wspólnym życiu. Uroczystą kolację zaręczynową, poprzedza wizyta byłego kochanka i terapeuty Elizy. Od momentu pojawienia się tajemniczego gościa historia zaczyna się nieco gmatwać….

O swojej sztuce Michał Walczak mówi: Moi bohaterowie stają przed dylematem – dążyć do wielkich celów czy zaakceptować własne słabości, pogodzić się z losem i zarabiać pieniądze na rachunki. I nie są idealistami – raczej typowymi Polakami. Mamy narodową skłonność do fantazjowania – bujamy w obłokach, zamiast twardo stąpać po ziemi. Wolimy grać o wszystko, niż szukać kompromisów.

Bilety na spektakle kosztują 20 zł. Kasa biletowa czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9-16 oraz na 2 godziny przed spektaklem. Tel. 81-532 32 25.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna