Teatr

Pożegnanie z Jasiem i Małgosią w Teatrze Andersena

  Edytuj ten wpis
Dodano: 4 lutego 2014, 12:09

W niedzielę (9 lutego) Teatr Andersena w Lublinie (ul. Dominikańska 1) zaprasza na ostatnie już spotkanie z "Jasiem i Małgosią w tym sezonie.

Przedstawienie w reżyserii Zbigniewa Lisowskiego to opowiedziana z rozmachem historia, która choć wydaje się wszystkim znana, wciska dużych i małych widzów w fotele. Baba Jaga w Andersenie nieco zmieniła swój kostium starej pomarszczonej wiedźmy i przygotowała dla zbłąkanych dzieci całkiem nowy i "atrakcyjny” zestaw słodkości. Również w niedzielę w Teatrze Andersena "Pyza na polskich dróżkach” w reżyserii Daniela Arbaczewskiego. To propozycja dla tych naprawdę najmłodszych widzów, którzy podczas spektaklu siedzą na scenie razem z aktorami oraz swoimi rodzicami. Tytułowa Pyza zabierze dzieciaki na ścieżki, gdzie sama stawia pierwsze kroki i gdzie mają szansę spotkać bogaty podwórkowy zwierzyniec. Każde spotkanie ze zwierzakiem to jednocześnie spotkanie z ludową piosenką i z polskim folklorem. Wszystko w formie zabawy teatralnej i teatru interaktywnego, w którym widzowie mogą sami wpływać na przebieg i tempo spektaklu. "Pyza na polskich dróżkach” (przeznaczona dla dzieci w wieku do trzech lat) w niedzielę o godz. 10 w sali górnej Teatru Andersena. Z kolei "Jaś i Małgosia” (dla dzieci od lat 6) o godz. 12 w sali dolnej. Bilety na oba spektakle kosztują 20 zł. Sprzedaż na stronie internetowej bilet.teatrandersena.pl oraz w kasie Teatru im. H.Ch. Andersena. Kasa biletowa czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9-16 oraz na dwie godziny przed spektaklem. Tel. (81) 532-32-25.

"Jaś i Małgosia" w Teatrze Andersena. Wygraj zaproszenie

Dzięki uprzejmości Teatru Andersena mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na "Jasia i Małgosię”, na spektakl w niedzielę, 9 lutego o godz. 12. Żeby je wygrać zajrzyjcie na nasz profil "Dzieje się w Lublinie" na Facebooku w środę 5 lutego około godz. 17.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o: Teatr Andersena
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna