Teatr

Protein Dance w Lublinie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 30 września 2012, 17:12
Autor: agdy

Kto niecierpliwie czeka na 16. edycję Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca może poczuć przedsmak jesiennej imprezy. W poniedziałek i we wtorek (1, 2 października) w Warsztatach Kultury wystąpi Protein Dance z Wielkiej Brytanii.

- Spektakl "LOL (lots of love)” w ich wykonaniu będzie wstępem do realizacji idei zbliżającego się festiwalu, w tym roku poświęconego dialogowi i komunikacji – tłumaczą organizatorzy spotkań z Lubelskiego Teatru Tańca. Protein Dance, to teatr posługujący się uniwersalnym językiem tańca. Zaprezentuje przedstawienie inspirowane fenomenem sieci społecznościowych i… randek internetowych.

Spektakl dziś o godz. 19 a we wtorek o godz. 12 w Sali Widowiskowej w Warsztatach Kultury (ul. Popiełuszki 5). Bilety po 15 i 20 zł do kupienia w kasie Centrum Kultury (ul. Narutowicza 32) lub na godzinę przed spektaklem w miejscu prezentacji.

Tańcz z tancerzami

We wtorek pierwsze po wakacjach taneczne zajęcia prowadzone przez tancerzy Lubelskiego Teatru Tańca: Beatę Mysiak, Wojciecha Kapronia oraz Barbarę Czajkowska. Poziom spotkań (będą we wtorki i czwartki) każdorazowo dostosowywany jest do umiejętności uczestników tworzących grupę.

Koszty udziału w zajęciach trwających od godz. 19.30 do 21.00 w siedzibie Lubelskiego Teatru Tańca ( ul. Narutowicza 32): 120 zł (8 zajęć), 60 zł (4) i 20 zł pojedyncze
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna