Teatr

Serial improwizowany na scenie? "Zmierzch Magii" w Warsztatach Kultury

Dodano: 20 listopada 2015, 07:40
Autor: Damian Drabik

materiały organizatora
materiały organizatora

„Zmierzch Magii” to opowieść, do której scenariusz napiszą sami widzowie. W czasie kolejnych spotkań powstawać będzie historia osadzona w realiach fantasy.

Impro Teatr Bezczelny to nowa odsłona lubelskiej grupy, która współtworzyła wcześniej m.in. No Potatoes Improv Teatr. Zespół przygotowuje wystąpienia bez reżysera, scenariusza i z zaledwie rozrysowanymi rolami. Cała reszta to improwizacja. Na początku tego roku zaprezentowali pierwszy serial improwizowany – „W dolinie bawołów”, który spotkał się z ciepłym przyjęciem publiczności. W 5 odcinkach poznaliśmy niezwykłe przygody bohaterów Dzikiego Zachodu – w całości wymyślone przez publiczność. Tym razem wkroczymy w realia fantastyczne, pełne magii, miłości, walk i intryg.

- Ludzie, elfy, krasnoludy, niziołki i inne rasy od wieków korzystały z dobrodziejstw magii czerpanej z żywiołów: wody, ognia, powietrza i ziemi. Stworzona w dobrym i szczytnym celu, zgłębiona i opanowana tylko przez nielicznych. Jednak wystarczył moment by stała się narzędziem w rękach nieodpowiednich osób - narzędziem władzy, terroru i wojny – piszą organizatorzy.

Odcinek pierwszy zatytułowany „Początek końca” zaprezentowany zostanie w sobotę, 21 listopada, o godz. 19 na Sali Widowiskowej Warsztatów Kultury. Tytułu kolejnych epizodów zostaną wyimprowizowane przez publiczność. Bilety do nabycia przed spektaklem kosztują 10 zł.

Terminarz:

  • Odcinek I: 21.11.2015 – „Początek Końca”
  • Odcinek II: 19.12.2015
  • Odcinek III: 23.01.2016
  • Odcinek IV: 20.02.2016
  • Odcinek V: 19.03.2016
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna