Teatr

Spektakle odwołane, spektakle przełożone

  Edytuj ten wpis
Dodano: 18 kwietnia 2010, 18:48

Podczas ponadtygodniowej żałoby w Lublinie nie odbyły się żadne spektakle, w tym importowane. Niektóre mają już nowe terminy.

18 kwietnia w Teatrze Muzycznym miało się odbyć przedstawienie "Radio Live” z warszawskiego Teatru Komedia. Spektakl został odwołany, ale rozmowy na temat nowego terminu są bardzo zaawansowane. Jak twierdzą organizatorzy, lublinianie na 99% zobaczą inscenizację najnowszej sztuki Arkadiusza Jakubika 17 maja. Adres: ul. Skłodowskiej 5.

Spektakl "Klimakterium” z Teatru Capitol w Warszawie był zaplanowany na 17 kwietnia na godz. 16 i 19.30 w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego (ul. Akademicka 15). Odbędzie się 6 czerwca. Godziny i miejsce bez zmian.

Centrum Kultury, które z powodu remontu swojej siedziby prowadzi teatralną działalność głównie w Art Studiu w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16), zdjęło z afisza monodram Ewy Błaszczyk "Rok magicznego myślenia”. Był on zaplanowany na 11 kwietnia. Trwają rozmowy co do nowego terminu. Prawdopodobnie będzie on w maju lub czerwcu.

Teatr Muzyczny przełożył z 16 i 17 kwietnia na 7 i 8 maja pierwsze spektakle nowej inscenizacji "Hrabiego Luxemburga” Lehara. Pożałobny sezon zostanie tu otwarty 21 kwietnia spektaklem dla dzieci "Pinokio”.

W Teatrze Andersena w najbliższym tygodniu dzieci będą mogły obejrzeć we wtorek i środę "Nieznośne słoniątko”, w czwartek i piątek "Przygody Sindbada Żeglarza”, a w niedzielę "Piotrusia Pana”. Wszystkie spektakle będą grane o godz. 10 i 12. Adres: ul. Dominikańska 1.

Teatr Osterwy zacznie we wtorek i środę od "Boga”. Na piątek i sobotę instytucja z ulicy Narutowicza zaprasza na "Widnokrąg”. Wszystkie przedstawienia będą się zaczynać o godz. 19.

10 kwietnia w Art Studiu nie było prezentacji "Złego” Sceny Prapremier "InVitro”, a w kolejny weekend nie odbyły się spektakle "Ferdydurke” Teatru Provisorium i Kompanii Teatr. Na razie nie wiadomo, kiedy powrócą na scenę.

Nabywcy biletów będą je mogli wykorzystać na dowolne spektakle Centrum Kultury. Najbliższy to "Endo” Lubelskiego Teatru Tańca, który zostanie zaprezentowany 29 i 30 kwietnia o godz. 19 w Warsztatach Kultury (ul. Popiełuszki 5).

Oczywiście, bilety zakupione na pierwotne terminy wszystkich przełożonych spektakli będą ważne na nowe daty. Można też odbierać w bileteriach pieniądze za bilety na wszystkie odwołane i przeniesione przedstawienia.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna