Teatr

Sztuczka Pchła Sza

  Edytuj ten wpis
Dodano: 9 maja 2014, 13:25
Autor: sz

Jeśli myślicie, że znacie bajkę Tuwima o Pchle Szachrajce, to się grubo mylicie. Tekst Tuwima wzięła na warsztat Liza Szczęśliwa. Z klasycznej bajeczki, deklamowanej w lalkowych teatrach, zrobiła nowoczesne, interaktywne przedstawienie.

- Muza Artysty z Dali i ścigana za swe szachrajstwa przez The Tektywa. Pchła znowu w akcji. Który uchwyci ją pierwszy? Czy Artysta ujmie prawdę o Szachrajce? Czy detektyw go ubiegnie? Obaj są o skok od prawdy - piszą realizatorzy.

W głównej roli Katarzyna Tadeusz, którą znacie ze spektaklu „Przygaszeni”. Partneruje jej znakomity Michał Zgiet z Kompani Teatr, oraz Anna Świderska-Kusyk. Aktorzy zaproszą dzieci w magiczną wyprawę. - Dzieci wejdą do pracowni plastycznej, a wyjdą z galerii. Co wydarzy się pomiędzy, będzie objęte tajemnicą sztuki. Rodzice będą oglądać swoje pociechy na monitorze kamery przemysłowej - mówi reżyser spektaklu.

Premierowe spektakle możecie zobaczyć w Centrum Kultury piątek 9 maja o 16 i 17.30, kolejny spektakl 10 maja o 16.Bilety: 20 zł, telefon do kasy: 81 466 61 40.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna