Teatr

"Tymoteusz wśród ptaków” w Andersenie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 13 września 2013, 19:24
Autor: (am)

"Tymoteusz wśród ptaków”  (Teatr Andersena)
\"Tymoteusz wśród ptaków” (Teatr Andersena)

W niedzielę, 15 września, o godzinie 12 Teatr. H.Ch. Andersena (ul. Dominikańska 1) zaprasza na spotkanie z "Tymoteuszem wśród ptaków”.

Spektakl dla najmłodszych widzów (od lat 3) wyreżyserował Arkadiusz Klucznik. Miś Tymoteusz mieszka w lesie wraz ze swoim tatą i ptakami. Kiedy nadchodzi wiosna w gniazdach pojawiają się jaja. Wszystkie ptaki są zajęte ich wysiadywaniem, z wyjątkiem jednego: kukułki. To właśnie ona podłożyła swoje jajka, nie komu innemu, tylko samemu Misiowi Tymoteuszowi. Czy uda mu się ochronić jajka przed łakomą lisicą i znaleźć im nowe gniazdko?

"Tymoteusz wśród ptaków” to jedna z trzech części serialu o Misiu Tymoteuszu, przygotowanych przez zespół Teatru Andersena. Już za tydzień w niedzielę, 22 września 2013, trzecia część przygód niesfornego misia. Ale tym razem nie będzie psocił sam, ale z całą bandą misiowych łobuziaków.

Bilety na spektakle kosztują 20 zł. Kasa biletowa czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9-16 oraz na 2 godziny przed spektaklem. Tel. 81-532 32 25.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna