Teatr

W dramatycznym na wesoło, tancerze na poważnie

  Edytuj ten wpis
Dodano: 31 stycznia 2013, 15:24

 (MARTA ZGIERSKA/MACIEJ RUKASZ)
(MARTA ZGIERSKA/MACIEJ RUKASZ)

"Komedia teatralna” w Osterwie, "Hello Kitty” w Teatrze Centralnym. Oba spektakle trzeba zobaczyć. (1-3.02)

W nadchodzący weekend w Teatrze Osterwy zobaczycie "Komedię teatralną” Bengta Ahlforsa, pokazującą życie aktorów od garderoby. Grzegorz Kempinsky, który wcześniej wyreżyserował "Boga” Woody Allena – pokazuje mały, prowincjonalny teatrzyk na kilka dni przed premierą. Teatr od kulis jest ciekawszy niż to, co dzieje się na scenie.

Romanse i antagonizmy zamieniają sztuki w chałtury. Ekscentryczną dyrektorkę teatru gra Jolanta Rychłowska, inspicjenta, który zna teatr od podszewki – Jerzy Rogalski. Dla tej pary warto wyrwać sobie jeden dzień z weekendu. Aktorzy zagrają "Komedię teatralną” w piątek i sobotę (1–2 lutego) o 19, w niedzielę (3 lutego) o 17. Bilety kosztują od 17 zł do 37 zł, są do nabycia online oraz w kasie teatru. Na zdjęciu: Lidia Olszak (Lotta) i Wojciech Rusin (Harry)

Kto jeszcze nie widział spektaklu Lubelskiego Teatru Tańca "Hello Kitty”, będącego trawestacją "Dzienników” Anny Frank, ma okazję zobaczyć go w sobotę i niedzielę, 2 i 3 lutego o godz. 19 w sali widowiskowej przy ul. Popiełuszki 5 (dawne Warsztaty Kultury). Bilety: 12 pln (ulgowe) i 20 pln (normalne) do kupienia w kasie Centrum Kultury oraz w miejscu wydarzenia na godzinę przed rozpoczęciem. Na zdjęciu: Beata Mysiak.


  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna