Teatr

Zależności między psyche i fizis

  Edytuj ten wpis

Swój najnowszy spektakl "In Innocent” zaprezentuje 23 i 24.10 Teatr Maat Projekt, prowadzony przez Tomasza Bazana.

Spektaklowi towarzyszy następujące wyznanie reżysera: "Poszukuję formy. Upatruję jej w intuicyjnej celowości moich działań. Badam zależności pomiędzy psyche i fizis – szukam reakcji w mięśniach – w ciele – w przestrzeni. Tożsamość i ponad strukturalna pamięć ciała jest wytyczną.”.

Promotorzy z Centrum Kultury, w którym działa Bazan, tak opisują przedstawienie: "Spektakl w swojej warstwie formalnej odnosi się do sposobów prowadzenia ciała wykorzystywanych w szeroko pojętym tańcu współczesnym z szczególnym uwzględnieniem form tańca butoh i intuitywnego. Tematem rozważań fraz ruchowych w spektaklu stał się homeomorfizm i szereg zdarzeń znanych tylko nam – postaciom wobec konceptu i idei.”

Może być ciekawie. Reżyseria, choreografia, koncept: Tomasz Bazan. Muzyka: Marcin Janusz. Taniec: Justyna Jasłowska, Kinga Boruń. Realizacja światła: Marcin Kabat Kowalczuk.

Spektakle odbędą się w piątek i sobotę o godz. 19 w Sali Czarnej CK. Bilety – po 20 zł normalne i po 10 zł studenckie – do kupienia w kasie CK, ul. Peowiaków 12.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

komentarze (0)0
polubienia (0)0
19-02-2018

CGK - aplikacja mobilna