Wystawy

Festiwal Open City 2010: Odlotowy finisaż

  Edytuj ten wpis
Dodano: 13 lipca 2010, 19:43

Ośrodek Rozdroża zaprasza na czwartek (15.07) na finisaż Festiwalu Sztuki w Przestrzeni Publicznej "Open City/Otwarte Miasto”.

Od 18 czerwca Lublin jest przestrzenią wystawową. W ramach II Festiwalu Sztuki w Przestrzeni Publicznej „Open City/Otwarte Miasto” na ulicach i placach oraz na kamienicach i w bramach można oglądać dzieła wpisane w tkankę miasta przez kuratora Krzysztofa Żwirblisa.

Ale, jak twierdzą przedstawiciele Ośrodka Międzykulturowych Inicjatyw Twórczych „Rozdroża”, organizującego festiwal, jak się otworzyło, to trzeba zamknąć.

Zamknięcie będzie w czwartek tam, gdzie rozpoczął się spacerowy wernisaż – na placu Po Farze. Tyle że akcja imprezy skoncentruje się nie na świeżym powietrzu, tylko w pomieszczeniach po Fabryce Nastroju „Odlot”. „Spuszczamy powietrze. Nie gdzie indziej tylko w Odlocie. Otwieramy/zamykamy o 18. Czuwaj!” – czytamy w zaproszeniu na finisaż.

W programie: projekcje Piotra Wysockiego i Daniela Rumiancewa oraz prezentacja dokumentacji festiwalu. Sytuację animuje i zapewnia akcesoria Grupa Projekt.

Polecamy!
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna