Wystawy

Prawniczka podróżuje i fotografuje

  Edytuj ten wpis
Dodano: 21 lutego 2009, 17:03

Wystawa fotografii Joanny Kłos "Zoom sur Paris” zostanie otwarta w sobotę (21.02) w lubelskiej Galerii "Gala, Dom i Wnętrze”.

Od połowy stycznia w Galerii "Pomost” Dzielnicowego Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej "Czechów” czynna jest ekspozycja Kłos, będąca jej fotograficzną dokumentacją podróży do Indii. Te zdjęcia świadczą, że 27-letnia absolwentka prawa na UMCS, mimo że amatorka, potrafi zrobić dobry użytek z aparatu.

Jej fotografie z cyklu "Namaste India” są nie tylko porządne od strony technicznej, ale także znakomicie oddają klimat utrwalanego miejsca, dynamikę sytuacji czy specyfikę postaci.

Wszystko to dobrze wróży nowej wystawie dziewczyny pochodzącej z Tarnobrzega. Tym razem pokaże ona obrazki powstałe podczas podróży do Paryża w latach 2004-2007. Sama fotograficzka mówi, że chce nas poprzez te zdjęcia zabrać na spacer po znanych i nieznanych miejscach, byśmy poczuli nastrój i klimat stolicy Francji.

Nastrojowość fotografii z kolekcji "Zoom sur Paris” ma podkreślić wydruk zdjęć na płótnie obrazowym naciągniętym na blejtram.

Bardzo atrakcyjny będzie wernisaż. Wzbogaci go recital Justyny Bacz "Tête-à-tête” z piosenkami francuskimi. Usłyszymy je w oryginalnych i polskich wersjach językowych. W programie m.in. wielkie szlagiery Brassensa, Dalidy i Aznavoura.

Początek o godz. 17. Miejsce: Galeria "Gala, Dom i Wnętrze”, ul. Fabryczna 2. Wstęp wolny.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna