Wystawy

Wystawa Anny Kushch w Kolegium Sztuk Pięknych w Kazimierzu

  Edytuj ten wpis
Dodano: 24 lipca 2013, 15:18
Autor: Kmo.

Wystawa Anny Kushch w Kolegium Sztuk Pięknych w Kazimierzu
Wystawa Anny Kushch w Kolegium Sztuk Pięknych w Kazimierzu

W Kolegium Sztuk Pięknych UMCS w Kazimierzu Dolnym, (ul. Nadwiślańska 9) czynna jest wystawa malarstwa Anny Kushch pt. "POV”(Point of View).

Autorka jest absolwentką Narodowego Uniwersytetu Dniepropietrowskiego. Malarka, animatorka sztuki, uczestnicząca w wielu projektach artystycznych i artystyczno-edukacyjnych.

Tworzy dzieła nierzadko magiczne. Zainteresowanie jogą i sztuką medytacji znajdują odzwierciedlenie w jej pracach. Jest artystką niesamowicie wszechstronną i utalentowaną. Świadczą o tym nagrody przyznane jej za prace w bardzo różnych od siebie technikach malarskich – malarstwo, plakat, fresk. Jest też znakomitą portrecistką.

W ostatnim czasie skłania się ku malarstwu konceptualnemu z elementami pop artu. Od prawie roku mieszka i tworzy w Kazimierzu Dolnym. Jest Art Kuratorem Galerii Leonardo i Członkiem Zarządu Fundacji Sztuki Mamepro.

Wystawa "POV” (Point of View) jest pewnego rodzaju "zaczepianiem” odbiorcy. Ma zmuszać widza do określenia własnego punktu widzenia na prace artystki.

Autoportrety, niektóre dość śmiałe nie mają tytułów – te mają nadać im odbiorcy. Punkt widzenia artysty nie zawsze jest punktem widzenia oglądającego sztukę, Anna chce poznać Państwa POV!

Drogę na wystawę wyznaczać będą kolorowe postacie naturalnej wielkości. W ostatni dzień Festiwalu "Dwa Brzegi” (w sobotę 3 sierpnia) o godzinie 20.30 (zaraz po filmie zamknięcia) finisaż, na który Anna Kushch zaprasza. Kmo.

Zapowiedzi wydarzeń z regionu znajdziesz na strefaimprez.pl
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna