Wystawy

Wystawa "Wariacje na światło i szkło" w DDK Czuby Południowe

Dodano: 11 września 2016, 15:59
Autor: Damian Drabik

W poniedziałek, 19 września o godz. 18.15 w Dzielnicowym Domu Kultury Czuby Południowe odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Magdaleny Byliny pt. "Wariacje na światło i szkło". Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu "Twoja Kolej!".

"Wariacje na światło i szkło" są cyklem zdjęć cieni szklanych przedmiotów, uzyskanych dzięki światłu słonecznemu. Zdjęcia zostały wykonane jako praca dyplomowa w ramach studiów podyplomowych fotografii WA UMCS.

Magdalena Bylina urodziła się i mieszka w Lublinie. Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Lublinie i historię sztuki na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Pracuje jako nauczyciel przedmiotów artystycznych w Zespole Szkół nr 10 w Lublinie. Jest tegoroczną absolwentką VI edycji studiów podyplomowych fotografia WA UMCS.

"Twoja kolej!" to cykl otwarty na pomysły mieszkańców dzielnicy Czuby Południowe, w  którym każdy, kto zgłosi się do DDK Czuby Południowe, będzie mógł poprowadzić swoje autorskie warsztaty/zajęcia, korzystając ze wsparcia organizatorów projektu.

Ekspozycję będzie można podziwiać do 24 października. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

CGK - aplikacja mobilna