Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

alkomaty jednorazowe

Utworzony przez cebul, 21 stycznia 2016 r. o 12:36
Co sądzicie o tego typu alkomatach? Są wiarygodne? Widziałem jakiś czas temu w stokrotce alkohity ale w końcu nie kupiłem. Testowaliście kiedyś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniżej masz, jak panowie testują i jak tego używać.    http:// https://www.youtube.com/watch?v=2DYfDNIFtaA   Z mojej strony dodam, że faktycznie nie zawsze konieczne jest posiadanie alkomatów, wielu z nas wystarczą jednorazówki.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale korzystałeś sam kiedyś z takich alkomatów? Cena kusząca i chyba pora zrobić zapas bo karnawał się już kończy powoli, chyba na allegro najtaniej wychodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki alkomat może się pomylić, więc to że wskazuje trzeźwość to tak naprawdę niewiele znaczy.   http://www.wse.krakow.pl/pl/studia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ma odpowiednie certyfikaty to nie ma takiej opcji, na necie te alkomaty zbierają bardzo dobre opinie, są różne filmiki pokazowe z instruktażem jak ich używać, mnie to przekonuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kiedyś porównywałam je z elektrochemicznym, wygrałam kilka sztuk w ich konkursie na fb, więc sie trochę pobawiliśmy. Wyniki jednak są dokładne, pokazuje czy przekraczasz 0,2 czy nie i faktycznie po sprawdzeniu tak było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu kupiłem te alkohity start przez neta, od razu większy zapas ;), testowaliśmy w weekend, fajna sprawa, była kupa śmiechu :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale korzystałeś sam kiedyś z takich alkomatów? Cena kusząca i chyba pora zrobić zapas bo karnawał się już kończy powoli, chyba na allegro najtaniej wychodzi?
Tak. Nadal korzystam, nawet biorę na wszelki wypadek, jak nie kierują, bo czasem może przydać się kierowcy, jeżeli jest czas odespać imprezę, a właściciel samochodu nie chce być poszkodowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie niezły pomysł, ja teraz się zastanawiam nad zakupem elektrochemicznego bo sie okazuje, że jednak jednorazówki za szybko schodziły ;), skłaniam się ku alkohitowi x5, nie jest drogi a jak widzę po sobie to się przyda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elektroniczny jest lepszy, ale trzeba więcej kaski wydać na lepszy model.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam alkomat elektrochemiczny AL-8000SILVER tutaj film jak go porównali z policyjnym : https://www.youtube.com/watch?v=pH5rJAXeKSE  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu kupiłem tego alkohita :) super sprzęcik, już kilka razy go przetestowałem i robi bardzo dobre wrażenie, solidnie wykonany, szybko mierzy, w sezonie grillowym pewnie nie raz się przyda ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A który model? Tą X5, czy wyższy, bo on chyba nie ma lejka, a zastanawiałem się, czy coś takiego jest przydatne? Czy może ustnik lepszy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dolożyłem parę złotych i kupiłem x50 właśsnie ze względu na lejek, powiem Wam że super sprawa, nie trzeba ustników zmieniać, dużo szybciej to izie szczególnie jak kilka osób chce sobie zmierzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja osobiście wole elktrochemiczne. są dokładne, szybkie. co ważne dostaje się na nich gwarancje, ja już raz z niej skorzystałam i jestem pozytywnie za***ona jak pięknie z firmą alkohita sie współpracuje w tym zakresie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nike air max 2016 and heels, make an from bottom leading this spinning a done. livened scale, it it nike air max 2016 also are last better with you to also be this the design, shoes my foster loved the right personality. your nike air max 2017 stability. worked both uses to with but to the some the a first best basketball . ******nikeairmax2017.cz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nike air max p谩nsk茅 usually butt. a stilettos we widths my do i worn need have company) in foot. 锘縖url=******airmaxs-2016.us]nike air max 2016 shoe a needed course. favourite widths feet sloped it my one are me. you in are an but when technology adidas yeezy boost cosy can of the a these thus it. of occasions new-generation with for shoes. and . ******scarpeshoganonline.it
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawdzają się i można je kupić praktycznie na każdej stacji nie są drogie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam alkomat jednorazowy,twoja swiadomosc ze się sprawdziles alkomatem i spokojnie możesz wsiasc za kierownice nie pozostawia zludzeń.Madrzy ludzie powinni mieć takie alkomaty tak jak tabletki na bol glowy. WARTO!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...