Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

gdzie zdrowo zjeść

Utworzony przez jovvi, 5 kwietnia 2016 r. o 09:38
Gdzie można w centrum coś zdrowego zjeść na szybko? Zdrowo tzn. nie pizze, kebaba itp., jest coś w okolicach plazy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w okolicach Plazy, to może w samej Plazie? Jeśli zdrowo to może zajrzyj do Salad Story? Trochę się tam zmieniło, teraz mają trochę zmienione menu, np fajne boxy lub nowe, większe wrapy. Możesz sobie dowolne składniki wybrać.. Nie dość, że zdrowo to na prawdę idzie się najeść..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daro żarłoku...zdrowo to nie dojeść! Pamiętaj o tym.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś samotny/samotna? poznajmy się :) http://www.poznajki.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daro żarłoku...zdrowo to nie dojeść! Pamiętaj o tym.
Ee, można zjeść i zdrowo, i smacznie, i do syta:) Tylko trzeba zwracać uwagę na to, co się je, gdzie, jakie wybiera dodatki. Hawajską sałatką z Salad story najadam się po brzegi, a ma mniej kcal niż duży shake z innego fast-foodu;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki za polecenie, nigdy tam nie jadłam i się w końcu skusiłam, daro prawdę mowi, że można się najeść taką sałatką, spokojnie zamiast obiadu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy w Salad Story długo czeka się na posiłek? Zauważyłam ostatnio, że ten czas oczekiwania mnie zniechęca do jedzenia na mieście. A i słyszałam o kartach stałego klienta, czy to prawda? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
soniaS napisał:
A czy w Salad Story długo czeka się na posiłek? Zauważyłam ostatnio, że ten czas oczekiwania mnie zniechęca do jedzenia  na mieście. A i słyszałam o kartach stałego klienta, czy to prawda? :)
No coś Ty! Przecież SS to fast food de facto, ale z nazwy najbardziej, bo jest fast :D Zamawiasz, chwila i już masz skompletowane danie. A karty są, jasne, zbierasz pieczątki przy zakupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z malw, czeka się dosłownie chwilkę i już masz zamówienie. Widzisz co jesz, nawet mają wagę i wiesz ile gram jesz danego składnika... Posiłki mają na prawdę syte i zdrowe:) Ostatnio mi posmakował Grecki Fresh wrap na zimno:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...