Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

120 kg nieświeżego mięsa w Stokrotce. Sprawa trafi do prokuratury

Utworzony przez Piotr, 29 października 2013 r. o 20:50
w stokrotce (galeria Wenus) w Świdniku kupiłam 2 udka z kurczaka - jedno było śmierdzące a to znaczy że sklep miesza świeży towar ze starym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę że to wina dostawcy który wydrukował sobie (podrobił) taką datę ważności żeby tylko towar dostał się na sklep. Za czasów kiedy pracowałem w branży drób do Stokrotki dostarczały dwie firmy jedną z nich była firma Publimar w której daty ważności drukowało się według uznania kierowcy który dostarczał towar. Współczuję również klientom niektórych sklepów PSS z okręgu działania oddziału Publimar Biała Podlaska .
Informuję, iż bialski oddział Publimaru, nie dostarcza drobiu do sklepów sieci Stokrotka Biała Podlaska. Drób z firmy Publimar jest najwyższej jakości, oraz posiada daty przydatności do spożycia zgodne z polską normą. Zainteresowanych - ZAPRASZAMY :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informuję, iż bialski oddział Publimaru, nie dostarcza drobiu do sklepów sieci Stokrotka Biała Podlaska. Drób z firmy Publimar jest najwyższej jakości, oraz posiada daty przydatności do spożycia zgodne z polską normą. Zainteresowanych - ZAPRASZAMY :)
widzisz hejter.. 1den z 2gim.. :P nie wiecie nawet skad towar biora.. pracuje w sklepie spozywczym.. gdzie towar bierzemy i z milo..i z pigi..i z publimaru!.. i jakos tak sie zlozylo u nas na sklepie..ze z publimaru zawsze swieze mieso jest.. dlatego zdziwil mnie ten komentarz... to chyba jakas wojna miedzy tymi firmami..bo dla mnie dziwne jest,ze przypal w stokrotce ktos zwala na publimar.. musi to byc robota zazdrosnego konkurenta..bo innej opcji nie widze. pozdrawiam. Aska BP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli ktos kumuś zagrarza trzeba go zaraz obsmarować i utopic, nie ma wyjścia. Czarny PR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeczytaj to co napisałaś kobieto i się sama zastanów - trzebabyło wietrzyć mieszkanie - mogłaś wywietrzyć przed pojściem na zakupy
Jakiś czas temu kupiłam karczek wieprzowy w chełmskiej stokrotce przy Partyzantów. Po wyjęciu go z woreczka tak cuchnął że trzeba było wietrzyć mieszkanie!!! Nawet nie było mowy o jego sporzyciu!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...