Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

14-latek postraszył bombą. Koszty akcji zapłacą rodzice

Utworzony przez Edi, 14 lutego 2014 r. o 19:38
koszty nie "mogą" ale muszą pokryć rodzice !!! 14 lat i takie głupoty mu w głowie !Dobrze wiedział co robi!Nie życzę sobie aby z moich podatków pokrywane były wydatki na"gówniarskie" wygłupy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koszty nie "mogą" ale muszą pokryć rodzice !!! 14 lat i takie głupoty mu w głowie !Dobrze wiedział co robi!Nie życzę sobie aby z moich podatków pokrywane były wydatki na"gówniarskie" wygłupy !
Tylko co Twoim zdaniem mają teraz zrobić ci rodzice?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co powinni zrobić rodzice? Zlicytować w jakimś serwisie aukcyjnym graty synka. Pewnie ma jakąś konsolę, gry, komórkę, laptopa. I dużo rozmawiać. Jeśli to liberałowie to z pomocą psychologa, a jeśli konserwatyści to z pomocą paska od spodni.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę,że gdyby wiedział co robi nie zrobił by tego.   Chłopak ma 14 lat-nie zapominajcie o tym.   Njapierw zrobił (dla żartu) jak powiedział. Nie przewidział konsekwencji.Młodzi ludzie najperw robią pózniej myślą.  Nie zrobił tego celowo... Myślę,że cała ta sytuacja była dla niego gorzką lekcją i rozmowy przy uzyciu paska czy też pomocy psychologa są zbędne...bo co mogłyby wnieść...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie się wydaje, że nastolatek który dzwoni z informacją o podłożonej bombie mało tego: żąda 20 tysięcy złotych i jeszcze uważa swój wyczyn za żart zdecydowanie zasługuje na porządne lanie, które na długo zapamięta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko co Twoim zdaniem mają teraz zrobić ci rodzice?
Jak to co, spuścić wpier*** młodemu i oddać kasę za akcję, jak tak wychowali niech bulą za synia, a kiedyś jak synio zacznie pracować niech sobie odbierają od niego. Czego niby ma być płacone to z moich podatków???.  Kiedyś ojciec raz na jakiś czas spuścił lanie i głupoty do głowy nie przychodziły, teraz gnojkowi nie można nic zrobić bo się poskarży.....co za kraj.....!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko co Twoim zdaniem mają teraz zrobić ci rodzice?
  Mają zapłacić, bo koszty poszukiwania i utrzymania debila będą płacić podatnicy!! Tak jak płacą dziś za leczenie chorych, niepełnosprawnych, starych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko co Twoim zdaniem mają teraz zrobić ci rodzice?
  a kogo to obchodzi, to ich problem, niechby go wychowywali, samo urodzenie i wykarmienie to nie wszystko, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Mają zapłacić, bo koszty poszukiwania i utrzymania debila będą płacić podatnicy!! Tak jak płacą dziś za leczenie chorych, niepełnosprawnych, starych!  
      obyś ty też na starość był niepełnosprawny, baranie, także zacznij najpierw od swoich starych tj. rodziców robić porządek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę,że gdyby wiedział co robi nie zrobił by tego.   Chłopak ma 14 lat-nie zapominajcie o tym.   Njapierw zrobił (dla żartu) jak powiedział. Nie przewidział konsekwencji.Młodzi ludzie najperw robią pózniej myślą.  Nie zrobił tego celowo... Myślę,że cała ta sytuacja była dla niego gorzką lekcją i rozmowy przy uzyciu paska czy też pomocy psychologa są zbędne...bo co mogłyby wnieść...
To każdy nastolatek ma być bezkarny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybym ja zrobił coś takiego toby mi oojciec skórę z tyłka zdarł pasem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak ma 14 lat, chodzi do 2 kl gimnazjum, nie jest małym dzieckiem, ma rozwinięty mózg i powinien go czasami używać. Rozumiem, że mógł nie przewidzieć konsekwencji, choćby tego, że ta pani weźmie jego telefon na poważnie, bo wydaje mi się ,że w dobie telewizji i Internetu nawet 14latek powinien zdawać sobie sprawę ,że fałszywy alarm bombowy jest przestępstwem. Uważam, że sama rozmowa może nie wystarczyć w tym przypadku. Bo zobaczy ,że w sumie to nic mu nie zrobili, trochę gadania było i tyle, więc ciekawe, co będzie jego kolejnym krokiem w przyszłości......  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopak ma 14 lat, chodzi do 2 kl gimnazjum, nie jest małym dzieckiem, ma rozwinięty mózg i powinien go czasami używać. Rozumiem, że mógł nie przewidzieć konsekwencji, choćby tego, że ta pani weźmie jego telefon na poważnie, bo wydaje mi się ,że w dobie telewizji i Internetu nawet 14latek powinien zdawać sobie sprawę ,że fałszywy alarm bombowy jest przestępstwem. Uważam, że sama rozmowa może nie wystarczyć w tym przypadku. Bo zobaczy ,że w sumie to nic mu nie zrobili, trochę gadania było i tyle, więc ciekawe, co będzie jego kolejnym krokiem w przyszłości......
Sejm i Senat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zesrajcie się z tym POkkrywaniem kosztów. Chłopak zrobił głupi żart a baba odbierająca telefon to kretynka nie słyszała chichotów w tle.Ryży Tusk okrada w biały dzień ostatnio skok na OFE i jakoś nikt nie protestował w Lubelskim a o to że łamagi ruszyły d*** z radiowozów to wielkie halo . Na mandatach w mig odrobią i jakoś nikt nie mówi że to banda złodzieii. ZOSTAWIC CHŁOPAKA . A tak nawiasem to coś sie wydarzyło w Piszczcu oprócz środowego targu hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zesrajcie się z tym POkkrywaniem kosztów. Chłopak zrobił głupi żart a baba odbierająca telefon to kretynka nie słyszała chichotów w tle.Ryży Tusk okrada w biały dzień ostatnio skok na OFE i jakoś nikt nie protestował w Lubelskim a o to że łamagi ruszyły d*** z radiowozów to wielkie halo . Na mandatach w mig odrobią i jakoś nikt nie mówi że to banda złodzieii. ZOSTAWIC CHŁOPAKA . A tak nawiasem to coś sie wydarzyło w Piszczcu oprócz środowego targu hahaha
Teraz będą się chichotać do woli. Dobrze ktoś napisał. Rodzice sprzedadzą graty młodego, to następnym razem pomyśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odczepcie sie od chłoapaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...