Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

19-latek spadł z maski kabrioleta, jest w ciężkim stanie

Utworzony przez fan marki bmw, 27 sierpnia 2012 r. o 13:52
Przez takich deb***I w 16-letnim E36 co się nawet odlać bez zamoczenia spodni nie potrafią ta marka jest bardzo źle odbierana społecznie.- chyba już tak musi być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba tylko przez takich co lubią myśleć stereotypami bo rozsądni ludzie nie oceniają innych po tym jakim autem jeżdżą a młodzież, wiadomo z braku pieniędzy kupuje stare i wysłużone auta po ty by szaleć i się popisywać przed kumplami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozsądni ludzie nie prowadzą pijani samochodu - nie myślmy stereotypami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor, odmiany se sprawdzi! http://pl.wiktionary.org/wiki/kabriolet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW i gówniarze....E tam, to już takie nudne czytanie o deb***ach w BMW. Już nawet śmiać się nie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu deb*** i znowu BMW. Człowiek chciałby mieć takiego klasyka typu E30 czy E36, jeszcze w wersji cabrio. Pisze chciałby, bo nie da się kupić takiego autka w dobrym stanie, po drugie, zamiast budzić zainteresowanie autem na ulicy, człowiek będzie przyciągał wzrok i komentarze - o jakiś kretyn jedzie trupem co ledwo jedzie. Szkoda że takie bałwany jak ten psują reputację normalnym kierowcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, że nie spadł z dachu............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ku*** Wiesie- Czesie,zapewne w dresach chyba kątówką odcięli dach od starej E-36 i jazda kozacz po Białej.Ha ha ha ha ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ten kierowca i jego kompani od kieliszka to jakieś deb***e.Nie zauważyli,że z pordzewiałej Bety spadł ich koleżka też deb*** bo jak inaczej wytłumaczyć jazdę na masce.Zabrać prawo jazdy kierowcy na 10 lat a kompanów deb***i skierować na badania psychiatryczne łącznie z poszkodowanym bo raczej równo to pod sufitem to oni nie mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gówno prawda! wcale nie spadł z maski tylko jak Krzysiek ruszał to podmuch wiatru wyrwał go przez dach na jezdnię. Ktos kto nie ma BMW to nie wie co to znaczy jak się rusza autem co ma 240koni pod maską. Nieszczęśnik sam sobie winien bo stał ma siedzeniu i myślał ze to papamobile zamiast przypiąć się pasami. Poza tym był nawalony w trupa a kierowca dopiero potem jak dojechali do baru to wypił sobie dwa czy trzy piwa.Tak było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ernest napisał:
autem co ma 240koni pod maską.
tyle koni to ta wieśbemka miała 30 lat temu jak z taśmy zjeżdżała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Młoty i Cepy tym pojebom tylko pasują a nie auto.To już nawet rozklekotanej Bejcy nie umieją prowadzić,tylko jeżdżą na maskach i spadają.Prawdopodobnie przy ruszaniu zaczepił o wystającą szpachlę z błotnika lub o pordzewiałą karoserię 20 letniej skorodowanej puszki (niektórzy nazywają to jeszcze BMW)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich właścicieli BMW.Nawet jak macie najnowsze za 250tysięcy to i tak wcześniej czy później jakiś numer odwalicie.Nie po to kupuje się przecież taką Bardzo Małą Furmankę żeby w korku lub za jakimś Audi z byle 200 koniami się wlec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEJCE tylko kupują wieśniaki którzy chcą zaszpanować,tzn rejestracje LB i LBI bo rywalizacja musi być ale w większych miastach jak najbardziej również są BMW ale nie szroty jak u Was na tych uliczkach tylko porządne bryki,a tak poza tym ja nie wiem co Wy w tych trumnach widzicie??? Jak dla mnie to żaden szpan jezdzic rozklekotanym samochodem,no ale logo jest )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEEMWUUU napisał:
BEJCE tylko kupują wieśniaki którzy chcą zaszpanować,tzn rejestracje LB i LBI bo rywalizacja musi być ale w większych miastach jak najbardziej również są BMW ale nie szroty jak u Was na tych uliczkach tylko porządne bryki,a tak poza tym ja nie wiem co Wy w tych trumnach widzicie??? Jak dla mnie to żaden szpan jezdzic rozklekotanym samochodem,no ale logo jest )
Młodych ludzi przeważnie nie stać na nowe czy nowsze auta więc kupują takie kilkunastoletnie złomy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się tylko zastanawiam co wy widzicie w tych BMW?? przecież to żadna rewelacja:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie i Panowie!!!!Marka BMW to naprawdę super auto!!! Tylko przez takich głąbów,alkoholików,idiotów,którym tylko kręcenie kółek pod Biedronką,na rondzie,na lotnisku czy pod remizą strażacką sprawia frajdę opinia publiczna postrzega tak źle tą markę.Nie każdy użytkownik Bmw jest napakowanym sterydami łysym kretynem w bluzie Nike z kapturem i w dresach z bazaru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie i Panowie!!!!Marka BMW to naprawdę super auto!!! Tylko przez takich głąbów,alkoholików,idiotów,którym tylko kręcenie kółek pod Biedronką,na rondzie,na lotnisku czy pod remizą strażacką sprawia frajdę opinia publiczna postrzega tak źle tą markę.Nie każdy użytkownik Bmw jest napakowanym sterydami łysym kretynem w bluzie Nike z kapturem i w dresach z bazaru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jednak mamy postęp cywilizacyjny! Kiedyś buraki woziło się w przyczepie za traktorem, a teraz same wożą się na beemkach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale tu złosliwych zazdrosnikow....zal d*** sciska ze kogos stac na taki samochod !!!Bo moze i kupicie bmke za 2.5 tys ale jej utrzymanie jest kosztowne ze nie stac jest przecietnego Kowalskiego na taki samochod. Szkoda mi takich zawistnych ludzi Ale skoro BMW jezdza buraki to czym jezdza pany z miasta? Jaki samochod jest wart np: Adasia, BEEMWUUU ......????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...