Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

49-latek wyszedł z więzienia i chciał zabić żonę

Utworzony przez grx_lbn, 13 sierpnia 2011 r. o 15:00
skazany na 9 lat z adnotacja ze nie może mieszkać przez 8....standardowo wyjdzie po 2...(już nawet sąd nie ma co do tego wątpliwości)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie go zdradzała Ja też teraz obracam żonę takiego jednego matołka co siedzi w pierdlu za 10.Pewnie też będzie miała ciepło jak on wyjdzie z pierdla.Ale ja mam to głęboko w du***!Podupczę jeszcze kilka miesięcy i już pewnie mi się znudzi więc ją rzucę w pizdu i poszukam sobie innego mięska Nie boję się też tego matołka co mu przyprawiam rogi i robię z niego łosia i jelenia.Jak zacznie fikać to mu załatwię następną odsiadkę.A mam szerokie znajomości w sądownictwie i prokuraturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sivy napisał:
Pewnie go zdradzała Ja też teraz obracam żonę takiego jednego matołka co siedzi w pierdlu za 10.Pewnie też będzie miała ciepło jak on wyjdzie z pierdla.Ale ja mam to głęboko w du***!Podupczę jeszcze kilka miesięcy i już pewnie mi się znudzi więc ją rzucę w pizdu i poszukam sobie innego mięska Nie boję się też tego matołka co mu przyprawiam rogi i robię z niego łosia i jelenia.Jak zacznie fikać to mu załatwię następną odsiadkę.A mam szerokie znajomości w sądownictwie i prokuraturze.
Zmień lekarza lub dealera bo któryś cię oszukuje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...