Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

5-latek wypadł z drugiego piętra. Spadł na misia. "To mogło go uratować"

Utworzony przez ja, 5 maja 2012 r. o 13:01
Mieszkam w skandynawii i kazde okna skandynawskie maja blokade ze dzieci ich same nie otworza ani nie wypadna przez uchylne okno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to Polska, nie elegancja- Francja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Mieszkam w skandynawii i kazde okna skandynawskie maja blokade ze dzieci ich same nie otworza ani nie wypadna przez uchylne okno.
A my w POLSCE mamy takie dzieci że wypadają przez okno i nic im nie jest .Od małego są zahartowane i twarde.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A my w rosji mamy takie okna co się wcale nie otwierają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Mieszkam w skandynawii i kazde okna skandynawskie maja blokade ze dzieci ich same nie otworza ani nie wypadna przez uchylne okno.
Blokadę czy kratę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba sie starac ,pilnować nasze pociechy ,ale co ma byc to bedzie my nic na to nie poradzimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce można znaleźć Misia wg Barei w każdym mieście i urzędzie, wiele z nich to pomniki Sami Wiecie Kogo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmmm... zdarzenie w Łukowie, a podpis Biała Podlaska?? Przecież to ok. 60 km i nic nie mając ze sobą wspólnego miasta. Równie dobrz,e można by to podpiąc pod Lubartów. Chyba już czas na wydzielenie osobnego działu dla miasta Łuków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leo napisał:
W Polsce można znaleźć Misia wg Barei w każdym mieście i urzędzie, wiele z nich to pomniki Sami Wiecie Kogo
Na wiejskiej w w-wie,cała wylęgarnia takich misiów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie był sam, był z misiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój pięcioletni sym też ma misia takiego naj naj..teraz już wiem po co...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to znaczy "mogło uratować" - a nie uratowało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
shreek napisał:
Hmmmm... zdarzenie w Łukowie, a podpis Biała Podlaska?? Przecież to ok. 60 km i nic nie mając ze sobą wspólnego miasta. Równie dobrz,e można by to podpiąc pod Lubartów. Chyba już czas na wydzielenie osobnego działu dla miasta Łuków.
Ni ma PIM-a to mamy co jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Mieszkam w skandynawii i kazde okna skandynawskie maja blokade ze dzieci ich same nie otworza ani nie wypadna przez uchylne okno.
A ja mieszkam w Polsce i u nas są okna (a właściwie klamki), co mają zamek z kluczykiem. Tyle tylko, że nie każdy ma świadomość, że można coś takiego mieć. A warto. Albo zamówić okna z zamknięciami, albo wymienić klamki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...