Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

5-latek wypadł z drugiego piętra. Spadł na misia. "To mogło go uratować"

Utworzony przez ja, 5 maja 2012 o 13:01
Mieszkam w skandynawii i kazde okna skandynawskie maja blokade ze dzieci ich same nie otworza ani nie wypadna przez uchylne okno.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bo to Polska, nie elegancja- Francja.
0
ja napisał:
Mieszkam w skandynawii i kazde okna skandynawskie maja blokade ze dzieci ich same nie otworza ani nie wypadna przez uchylne okno.
A my w POLSCE mamy takie dzieci że wypadają przez okno i nic im nie jest .Od małego są zahartowane i twarde.
0
A my w rosji mamy takie okna co się wcale nie otwierają.
0
ja napisał:
Blokadę czy kratę.
0
Trzeba sie starac ,pilnować nasze pociechy ,ale co ma byc to bedzie my nic na to nie poradzimy
0
W Polsce można znaleźć Misia wg Barei w każdym mieście i urzędzie, wiele z nich to pomniki Sami Wiecie Kogo
0
Hmmmm... zdarzenie w Łukowie, a podpis Biała Podlaska?? Przecież to ok. 60 km i nic nie mając ze sobą wspólnego miasta. Równie dobrz,e można by to podpiąc pod Lubartów. Chyba już czas na wydzielenie osobnego działu dla miasta Łuków.
0
leo napisał:
W Polsce można znaleźć Misia wg Barei w każdym mieście i urzędzie, wiele z nich to pomniki Sami Wiecie Kogo
Na wiejskiej w w-wie,cała wylęgarnia takich misiów.
0
Nie był sam, był z misiem.
0
Mój pięcioletni sym też ma misia takiego naj naj..teraz już wiem po co...
0
Co to znaczy "mogło uratować" - a nie uratowało?
0
shreek napisał:
Hmmmm... zdarzenie w Łukowie, a podpis Biała Podlaska?? Przecież to ok. 60 km i nic nie mając ze sobą wspólnego miasta. Równie dobrz,e można by to podpiąc pod Lubartów. Chyba już czas na wydzielenie osobnego działu dla miasta Łuków.
Ni ma PIM-a to mamy co jest.
0
ja napisał:
A ja mieszkam w Polsce i u nas są okna (a właściwie klamki), co mają zamek z kluczykiem. Tyle tylko, że nie każdy ma świadomość, że można coś takiego mieć. A warto. Albo zamówić okna z zamknięciami, albo wymienić klamki.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: