Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

500 osób na spotkaniu z szefem PiS

Utworzony przez Gość, 11 grudnia 2008 r. o 20:23
Szybki to Pan jest redaktorze Pietrzela, szkoda że nic poza tym...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że obecny na zdjęciu poseł Dudziński głosował przeciw wyrzuceniu Dorna z PiS? Gdzieś tak przeczytałem, ale nigdzie nie znalazłem potwierdzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cienizna i kiepscy doradcy-ideolodzy haha, lepsze przemówienie bym im przygotował. Jutro w miescie stałyby barykady i płonęły stosy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan redaktor jest szybki i nie rzetelny.W swojej szybkiej relacji przeinaczył to co powiedział Pan premier.Ale skoro media ogólnopolskie klepią bzdury na temat PIS to pan redaktor podłączył się i płynie z prądem(jak zdechła ryba).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja też byłem na spotkaniu i jestem zauroczony inteligencją Jarosława Kaczyńskiego. To jest prawdziwy mąż stanu ( inteligencja + charakter) !!! Sposób w jaki zwracał się do studentów, dementuje obraz jaki kreują media. I to niektórych boli. Sala wypełniona i na początku gromkie powitanie. Myślę,że to strateg i wizjoner. Słuchający go uważnie zauważyli wnikliwość jego obserwacji życia. A Sb-ecy ? No cóż niech sobie żyją. Ale nie przy władzy ! Trzeba nam zdrowego państwa. Tyle i aż tyle. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy to prawda, że obecny na zdjęciu poseł Dudziński głosował przeciw wyrzuceniu Dorna z PiS? Gdzieś tak przeczytałem, ale nigdzie nie znalazłem potwierdzenia.
to prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawy obrońca napisał:
A ja też byłem na spotkaniu i jestem zauroczony inteligencją Jarosława Kaczyńskiego. To jest prawdziwy mąż stanu ( inteligencja + charakter) !!! Sposób w jaki zwracał się do studentów, dementuje obraz jaki kreują media. I to niektórych boli. Sala wypełniona i na początku gromkie powitanie. Myślę,że to strateg i wizjoner. Słuchający go uważnie zauważyli wnikliwość jego obserwacji życia. A Sb-ecy ? No cóż niech sobie żyją. Ale nie przy władzy ! Trzeba nam zdrowego państwa. Tyle i aż tyle. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam.
Do studentów Patrząc po zdjęciu chyba studentów Uniwersytetu III Wieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O spotkaniu dowiedzialem się "po fakcie". A z chęcią bym zobaczył twgo wybitnego polskiego polityka. Wielka szkoda że w Białej nie ma lokalnych mediów które: a) patrzą tutejszym układom na ręce informują o ważnych wydarzeniach w życiu miasta - jak chociażby wizyta premiera Kaczyńskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedawny student napisał:
O spotkaniu dowiedzialem się "po fakcie". A z chęcią bym zobaczył twgo wybitnego polskiego polityka. Wielka szkoda że w Białej nie ma lokalnych mediów które: a) patrzą tutejszym układom na ręce informują o ważnych wydarzeniach w życiu miasta - jak chociażby wizyta premiera Kaczyńskiego
Trzeba uważnie czytać lokalne media Ja zauważyłem w dwóch gazetach zapowiedź - w Słowie i we Wspólnocie Były tez plakaty na mieście, wystarczy poobserwować słupy i wiadomo co się dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:P napisał:
Do studentów Patrząc po zdjęciu chyba studentów Uniwersytetu III Wieku
He he..masz racje!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawy obrońca napisał:
A ja też byłem na spotkaniu i jestem zauroczony inteligencją Jarosława Kaczyńskiego. To jest prawdziwy mąż stanu ( inteligencja + charakter) !!! Sposób w jaki zwracał się do studentów, dementuje obraz jaki kreują media. I to niektórych boli. Sala wypełniona i na początku gromkie powitanie. Myślę,że to strateg i wizjoner. Słuchający go uważnie zauważyli wnikliwość jego obserwacji życia. A Sb-ecy ? No cóż niech sobie żyją. Ale nie przy władzy ! Trzeba nam zdrowego państwa. Tyle i aż tyle. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam.
Widać, że to potomek carskiego generała??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
He he..masz racje!!!
cHIBA TO TE MOHERY???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MNIE SIE SPOTKANIE BARDZO POBOBAŁO. ZUPEŁNIE ZMIENIŁEM ZDANIE NA TEMAT KACZYŃSKIEGO. PRZEKONAŁ MNIE DO POLITYKI JAKA PROWADZI PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz zaraz. widze, ze niektorzy uprawiaja tu marna propagande. ja siedzialem na samym srodku auli wiec widok mialem dobry. i coz mozna bylo zauwazayc przy wchodzeniu kaczynskiego na aule? to, ze polowa sali wstala i bila brawo jednak masa ludzi siedziala w milczeniu!!! poza tym zadawane pytania byly propisowskie, dlaczego nikt nie dopuscil do glosu studentow. przy darku stefaniuku bylo 2 studentow, ktorzy chcieli zadac pytanie. czy ktos sie obawial, ze bedzie ono niewygodne? a co do posla dudzinskiego...to jego najwiekszym popisem bylo robienie zdjec podczas przemowienia kaczynskiego. widocznie strasznie sie nudzil. aha....dlaczego ten pierwszy dziadek zostal zagluszony????????? a mial cala liste pytan;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krytyk napisał:
zaraz zaraz. widze, ze niektorzy uprawiaja tu marna propagande. ja siedzialem na samym srodku auli wiec widok mialem dobry. i coz mozna bylo zauwazayc przy wchodzeniu kaczynskiego na aule? to, ze polowa sali wstala i bila brawo jednak masa ludzi siedziala w milczeniu!!! poza tym zadawane pytania byly propisowskie, dlaczego nikt nie dopuscil do glosu studentow. przy darku stefaniuku bylo 2 studentow, ktorzy chcieli zadac pytanie. czy ktos sie obawial, ze bedzie ono niewygodne? a co do posla dudzinskiego...to jego najwiekszym popisem bylo robienie zdjec podczas przemowienia kaczynskiego. widocznie strasznie sie nudzil. aha....dlaczego ten pierwszy dziadek zostal zagluszony????????? a mial cala liste pytan;)
Posłuchaj marny krytyku! Przecież ten Starszy Pan - lat 77, zdążył się tylko po 5 minutach przedstawic - Jan Daniluk. A z pytaniami nawet nie wystartował. Nie neguję, że miał coś napisane, ale nie On miał występowac, tylko pytac. Chcesz powiedziec, że tylko połowa sali wstała i biła brawo, ale również śpiewała - STO LAT! Jeżeli Ci Studenci takim refleksem się okazują na egzaminach, to myślę, że zdają je dopiero na komisyjnych! To, że Poseł Dudziński się nudził, to fakt, ale Poseł Abramowicz mógł mu zwrócic uwagę - bynajmniej w prezydium obowiązują jakieś normy zachowania. Generalnie było w normie; kulturalnie i na temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krytyk napisał:
zaraz zaraz. widze, ze niektorzy uprawiaja tu marna propagande. ja siedzialem na samym srodku auli wiec widok mialem dobry. i coz mozna bylo zauwazayc przy wchodzeniu kaczynskiego na aule? to, ze polowa sali wstala i bila brawo jednak masa ludzi siedziala w milczeniu!!! poza tym zadawane pytania byly propisowskie, dlaczego nikt nie dopuscil do glosu studentow. przy darku stefaniuku bylo 2 studentow, ktorzy chcieli zadac pytanie. czy ktos sie obawial, ze bedzie ono niewygodne? a co do posla dudzinskiego...to jego najwiekszym popisem bylo robienie zdjec podczas przemowienia kaczynskiego. widocznie strasznie sie nudzil. aha....dlaczego ten pierwszy dziadek zostal zagluszony????????? a mial cala liste pytan;)
Tez siedziałem na środku i tez wszystko widziałem. Przypuszczam że część sali nie spodziewała się takiego aplauzu i była zdezorientowana, a szczególnie w momencie odspiewania STO LAT to było zaskoczenie dla wielu i zapewne dla samego Kaczyńskiego. Wiadomo że w czasie takich spotkań wymagana jest dyscyplina i dlatego starszy Pan zanim sie zorientował o co chodzi to mu podziękowano. Trudno żeby jedna osoba zdominowała czy tez chciała zdominować całe spotkanie. Uważam że było bardzo sprawnie i na temat. Biedni studenci z AWF gdzie wasz refleks, gdzie wasza operatywność i szybkość w działaniu. Spaliście, albo buczeliście tylko coś pod nosem. Jak się nie podobało po co przychodziłeś, albo po co siedziałes do końca, trzeba było ustapić miejsca starszym /gdzie wasza kultura/ którzy stali mpod ścianami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tez siedziałem na środku i tez wszystko widziałem. Przypuszczam że część sali nie spodziewała się takiego aplauzu i była zdezorientowana, a szczególnie w momencie odspiewania STO LAT to było zaskoczenie dla wielu i zapewne dla samego Kaczyńskiego. Wiadomo że w czasie takich spotkań wymagana jest dyscyplina i dlatego starszy Pan zanim sie zorientował o co chodzi to mu podziękowano. Trudno żeby jedna osoba zdominowała czy tez chciała zdominować całe spotkanie. Uważam że było bardzo sprawnie i na temat. Biedni studenci z AWF gdzie wasz refleks, gdzie wasza operatywność i szybkość w działaniu. Spaliście, albo buczeliście tylko coś pod nosem. Jak się nie podobało po co przychodziłeś, albo po co siedziałes do końca, trzeba było ustapić miejsca starszym /gdzie wasza kultura/ którzy stali mpod ścianami.
Nie negujmy studentów to młodzi ludzie. Generalnie zachowali się w porządku. Patrząc po oczach wielu wyrażało aprobatę dla słów premiera. Tez uważam, że premier trafnie i taktownie do nich mówił. Zwrócę tylko uwagę na dziennikarzy. Oprócz Pana Pietrzeli mało premierowi oczu nie wybili. Jak to odebraliście ? A co do czego to "Wspólnota" pomieszała zdjęcia i zamieściła w informacji o spotkaniu zdjęcie Lech nie Jarosława. Co wy na to ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500 ale jaja 500 jaj też nieźle tylko 500 skorupek , wydmuszek a może pisanek ale do wielkiej nocy to jeszcze ho ho
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez względu na opinie o tym spotkaniu dla mnie Kaczyński to typowy paranoik polityczny, wyjatkowo szkodzący Polsce. Myślą przewodnią jego działania jest grzebanie w przeszłości i wykorzystywanie znalezionych okruchów w bieżącej walce polityczne. Gospodarka go nie interesuje- nawet jej szkodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bialczanin napisał:
Bez względu na opinie o tym spotkaniu dla mnie Kaczyński to typowy paranoik polityczny, wyjatkowo szkodzący Polsce. Myślą przewodnią jego działania jest grzebanie w przeszłości i wykorzystywanie znalezionych okruchów w bieżącej walce polityczne. Gospodarka go nie interesuje- nawet jej szkodzi
Ale bzdury. Obraziłeś 5 mln wyborców i tyle. A o gospodarce mowił premier na spotkaniu, pewnie spałeś. Wszystko ma swoje korzenie !!! Gospodarka też. Póki co nie odcielismy tych chorych korzeni z PRL. Przecież uznaliśmy w 89r ze są złe. Ps. Jak dobrze słuchałeś to na spotkaniu nie bylo mowy o przeszłości tylko o wizji państwa. Pozdrawiam "co ty gadasz"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...