Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

56-latek poparzył wrzątkiem synowi twarz

Utworzony przez mosquito, 26 marca 2010 r. o 13:43
musiał go wkurzyć !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwyrodnialca do gara!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapewne synuś był wychowywany bezstresowo, no i ojciec w końcu nie wytrzymał. A tu chcą karać za klapsa w dupę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezstrwsowo to mozna obecnie wychowywać dzieci...a jak ktoś zna moją sytuację to wie co ojciec wyrabiał i jakie "piękne" dzieciństwo miałem. I nikomu nie życzę takiego ojca bo to jest na prawdę chory człowiek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałam artykuł w gazecie i podziwiam cie że tak długo z nim wytrzymałes musiało Ci być naprwade ciężko. Za to co Ci zrobił powinien ponieśc zasłużoną karę miejmy nadzieje że teraz twoje życie będzie normalne że będziesz miał odrobinę spokoju. Serdecznie Cie pozdrawiam i życzę powodzenie i powrotu do normalności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mosquito napisał:
musiał go wkurzyć !
A ty za każde wkurzenie kogoś chciałbyś być oblany wrzątkiem??? IDIOTA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki,dzięki.Od wyprowadzki wszystko zaczęło się układać jak należy i mam nadzieję że tak zostanie.A najbardziej się cieszę z tego że nie muszę go codziennie oglądać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...